Veľká legenda neďaleko Slovenska: Na konci júna odohrá David Gilmour dva koncerty vo Viedni

Legenda legiend – spevavá gitara a hlas nehynúcich PINK FLOYD, dnes už zaslúžene venujúca sa svojej taktiež veľmi kvalitnej vlastnej tvorbe sa v najbližších dňoch objaví v neďalekej Viedni a to hneď dvakrát.

Rattle That Lock World Tour 2015/2016

David Gilmour (Gbr)

Pondelok 27. a utorok 28. 6. 2016, Viedeň – Schloss Schӧnbrunn

Na konci júna predstaví slávny David Gilmour v Schloss Schӧnbrunn vo Viedni mnoho zo svojho nového albumu „Rattle That Lock“, ale taktiež odznejú aj nesmrteľné hity skupiny PINK FLOYD.

DG-Rattle-That-Lock-1

David Gilmour

V decembri minulého roku Gilmour prišiel s novou sólovou nahrávkou, ktorá pôsobí naozaj pútavo a skladby ako „Faces of Stone“, alebo „The Girl in the Yellow Dress“ sú nielen určitou spomienkou na PINK FLOYD, ale taktiež jeho charaktreristický rukopis ho posúvajú ešte ďalej.

Taktiež samotná skladba „Rattle That Lock“ nás vracia späť do čias albumu „The Division Bell“ a určite bude mnoho z atmosféry čias minulých prítomnej aj na nasledujúcich vystúpeniach vo Viedni.

Približný setlist turné: „5 A.M.“, „Rattle That Lock“, „Faces of Stone“, „Wish You Were Here“, „What Do You Want From Me“, „A Boat Lies Waiting“, „The Blue“, „Money“, „Us and Them“, „In Any Tongue“, „High Hopes“, „Astronomy Domine“, „Shine On You Crazy Diamond (Parts I-V)“, „Fat Old Sun“, „Coming Back to Life“, „The Girl in the Yellow Dress“, „Today“, „Sorrow“, „Run Like Hell“, „Time Breathe (Reprise)“, „Comfortably Numb“

Lístky na podujatie v sieti Eventim.