KAMELOT A EVERGREY PRÍDU V MÁJI DO BRATISLAVY

PANDEMONIUM OVER EUROPE
KAMELOT (Usa)

AND SPECIAL GUESTS:
EVERGREY (Swe)
AMARANTHE (Swe)
SONS OF SEASON (Ger)

Štvrtok 5. mája, Bratislava – Majestic Music Club

Senzačná správa pre fanúšikov fantastických prog-power metalistov z USA – Kamelot !!! Turné pod názvom Pandemonium Over Europe 2011 sa neustále dopĺňa. Postupne pribúdajú ďalšie a ďalšie vystúpenia do Tour listu.

Kamelot budú na turné sprevádzať kapely Evergrey (SWE), Amaranthe (SWE) a Sons Of Seasons (GER). Bohužiaľ na turné sa bude musieť kapela Kamelot zaobísť bez frontmana kapely Roya Khana, pretože má zdravotné problémy, ktoré mu nedovolia zúčastniť sa tohto diania.  Našťastie kapela našla za Roya skvelú náhradu. Pozvanie na turné neodmietol frontman talianskej power-metalovej kapely Rhapsody of Fire  Fabio Lione, ktorý sa vyjadril: „Je to pre mňa vzrušujúci pocit, som  veľmi poctený že sa môžem stať súčasťou kapely Kamelot na ich turné. Vždy som miloval zvuk tejto kapely. Myslím, že to pre mňa bude skvelá skúsenosť, ako aj pre kapelu a fanúšikov skvelej muziky Kamelot. Uvidíme sa na turné. LETS ROCK!!!“

!!! Ďalšie správy zatraktívňujúce európsku šnúru: Okrem Fabia Lione budú Kamelot sprevádzať aj ďalší skvelí hostia: lady svetového metalu, rusovláska Simone Simons (EPICA) a Tommy Karevik (Seventh Wonder) a podľa všetkého ešte viac hostí na tomto veľmi špeciálnom a zriedkavom turné. Preto sa stáva ponuka koncertu KAMELOT v roku 2011 naozaj veľmi špeciálnou a ojedinelou. Všetci máme možnosť uvidieť takúto zostavu v Bratislave 5.5.2011 !!! Nebyť krízy, tak má táto zostava minimálne ambíciu na Pasienky alebo Inchebu !

Viac info na: www.epg.sk

Tlačová správa