Množstvo nových videí: ANTHRAX, OBSCURA, HARAKIRI FOR THE SKY a ADACTA

ANTHRAX a HARAKIRI FOR THE SKY majú nové lyric videá. OBSCURA a Slováci ADACTA natočili nové klipy. FIERY WALTZ vydali debutový minialbum.

anthrax-ba-promo

ANTHRAX

Veteráni ANTHRAX sa prezentujú novým lyric videom ku piesni „Zero Tolerance“, pochádzajúcej z ich aktuálneho albumu „For All Kings“. Video je hneď pod touto krátkou správičkou.

Nemeckí death metalisti OBSCURA natočili nový videoklip ku skladbe s názvom „Ten Sepiroth“. Pieseň pochádza samozrejme z ich aktuálnej štúdiovky „Akroasis“.

Rakúska formácia HARAKIRI FOR THE SKY má nové lyric video k piesni „Funeral Dreams“. Ten nájdete na ich novom albume „III: Trauma“, ktorý vyjde 22. júla prostredníctvom vydavateľstva Art of Propaganda.

Bratislavská formácia ADACTA natočila v týchto dňoch nový videoklip, ktorý je ku skladbe „Katastrofy“. Táto pieseň sa nachádza na ich aktuálnom albume „Tma“.

Slovenská skupina FIERY WALTZ z Liptovského Mikuláša spravila v priebehu mája prvú nahrávku v histórii nazvanú „Thorns“, ktorá je 5-skladbovým minialbumom. Minialbum vznikal Materiál vychádza momentálne v digitálnej forme. Kapela uvažuje aj o vydaní nahrávky na fyzických nosičoch v obmedzenom počte. FIERY WALTZ ponúkajú ochutnávku v podobe piesne „Behemoth ̓s Call“. Celý album je na bandcampe.