Metalová jeseň v Bratislave: KAMELOT, DELAIN, AMARANTHE, AMON AMARTH, ale aj Never Say Die Tour!

Octopus Promotion sa po náročnej letnej sezóne (IRON MAIDEN, SLAYER) prebúdza zo zaslúženého spánku a s predlžujúcimi sa večermi hlási solídnu nádielku metalových koncertov.

octopus-kolaz-jesen-2016

Octopus Promotion sa postarali o zaujímavú metalovú jeseň na Slovensku. (DELAIN/AMARANTHE/AMON AMARTH)

Jesennú sezónu odštartuje už v stredu 12. októbra trojkoncertom KAMELOT, AEVERIUM a WITHEM  v bratislavskom klube MMC. Power metalová partia z Floridy sa vracia do Európy a fanúšikom predstaví nový album „Haven“, ako aj celkom novú šou. Neuveriteľných 25 rokov v kolotoči a spolupráca s najkrajšími dievčatami na metalovej scéne (Elize Ryd, Simone Simons, Alissa White-Gluz, Kobra Paige, Linnéa Vikström) sú jasným dôkazom, že tento koncert treba vidieť. Ktorú speváčku so sebou privezú tentokrát?

delain-octopus

DELAIN

Aby fanúšikovia metalovej chobotničky nevychladli, v utorok 25. októbra zahrejú klub MMC DELAIN, EVERGREY a KOBRA AND THE LOTUS. Melodický metal a pekné baby vždy patrili k sebe. Môžeme sa tešiť na novinky a najmä plnohodnotnú, vyše trojhodinovú nakládku.

Do tretice čosi, na čo Slovensko dlho čakalo – „Impericon Never Say Die tour 2016!“ s kapelami WHITECHAPEL, THY ART IS MURDER, CARNIFEX, OBEY THE BRAVE, FALLUJAH, MAKE THEM SUFFER a POLAR. Spolu 7 kapiel na jednom pódiu a program od 17-tej až do polnoci. Toto nepotrebuje ďalší komentár.

amaranthe-octopus

AMARANTHE

Začiatok novembra sa ponesie v znamení AMARANTHE, ktorí si na pomoc privezú SONIC SYNDICATE a SMASH INTO PIECES. V tradičnom MMC klube zahrajú v sobotu 19. novembra.

Amon Amarth

AMON AMARTH

O kúsok väčší hrmot bude 28. novembra v Refinery Gallery. Vikingovia AMON AMARTH opäť prichádzajú potešiť bratov pod Tatrami. Vo svojom dobyvateľskom korábe prinesú zmes škandinávskych melódií, dávnych príbehov a nový album „Jomsviking“. Špeciálym hosťom AMON AMARTH bude GRAND MAGUS – švédska trojica spájajúca heavy metal s prvkami hard rocku, doomu a blues.

Vstupenky na všetky plánované podujatia Octopus promotion získate exkluzívne v sieti Ticketportal.

KAMELOT
Dátum: 12.10.2015, 19:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

DELAIN, EVERGREY, KOBRA AND THE LOTUS
Dátum: 25.10.2016, 19:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

IMPERICON NEVER SAY DIE TOUR
LINE UP: Whitechapel / Thy Art Is Murder / Carnifex / Obey The Brave / Fallujah / Make Them Suffer / Polar
Dátum: 14.11.2016, 17:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

AMARANTHE, SONIC SYNDICATE, MASH INTO PIECES
Dátum: 19.11.2016, 19:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

AMON AMARTH
Dátum: 28. 11. 2016, 19:00 hod.
Miesto konania: Refinery Gallery, Bratislava

Tlačová správa