POSSONIUM DEATH FEST s vražednou zostavou: Slammingové peklo rozpútajú okrem iných aj SANATORIUM

Chutí vám brutal death metal? Máte radi nezastaviteľná tempá a chorobné vokály? Tak sa bude pre vás v Bratislave konať – POSSONIUM DEATH FEST.

BEGGING FOR INCEST (Ger) – brutal death metal/deathcore
EPICARDIECTOMY (Cze) – slam brutal death monster
SANATORIUM (Sk – Žilina) – brutal guttural sickness
REALMS OF CHAOS (Sk – B. Bystrica) – extreme death metal
FROZEN BLOOD (Sk – Bratislava) – black/death metal
CONGENITAL ANOMALIES (Cze) – brutal death metal sickness

Sobota 18.11.2017, Bratislava – Randal
Štart: 18:00, vstupné: 12 € (predpredaj – Kobra /bar vedľa Randalu/) / 15 € (na mieste)

Na vrchu line-upu nájdete totálnu zvrátenosť slammingového pekla – BEGGING FOR INCEST! Chorobnosť, nepríčetnosť a totálna brutalita v podaní týchto chalanov nás rozseká na márne kúsky a ostanú z nás visieť len črevá!

Z Česka pricestujú asi najznámejší brutal death metalisti EPICARDIECTOMY, ktorí vedia brúsiť BDM na moderný a poriadne šťavnatý spôsob.

Slovenská už pomaly legenda – SANATORIUM opäť odohrá pár koncertov a jeden z nich sa bude konať aj na tejto akcii. Krvilačný BDM s mladou zostavou okolo vokálnej stálice nám možno zahrá aj ukážky z chystaného albumu. Buď pri tom!

Mladí a pritom poriadne natlakovaní chalani z REALMS OF CHAOS nám poriadne prevejú hlavy technickým BDM. Keď si pamätáte na kapelu THE INFINITE WITHIN, tak práve z tejto družiny pochádza jadro zostavy REALMS OF CHAOS.

Chalani z FROZEN BLOOD nám predvedú počiernejší death metal. Česká odpoveď na slammingový BDM – CONGENITAL ANOMALIES nám ukáže, ako sa dá hrať tento žáner svojsky, premyslene a zároveň technicky. Nedávno vydali nový album „Misconception“, ktorý je preplnený rýdzou kvalitou žánru. Bude to masaker!

FB event

Plagát ku koncertu

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor/Hlukoskop.sk