TECHNICKÁ ÚDERKA ORIGIN VYSTÚPI V BRATISLAVE

ORIGIN OCCUPY EUROPE 2012 TOUR

ORIGIN (USA)
PSYCROPTIC (AU)
LENG TCHE (BEL)
ITE MISSA EST (FR)
SMASHED FACE (CZ)
INTERFACE (SVK)

Štvrtok 9. februára 2012, Bratislava – U Očka (Karpatská 3 – cca 30m od Randalu)
Start: 18:00, predpredaj 18 €, na mieste 20 €
!!! Predpredaj len v klube alebo na dobierku vstupenky.epl@gmail.com
ORIGIN jedna z najintenzívnejších a najpretechnizovanejších  zoskupení súčasnej death metalovej scény. Kapela sa za krátky čas vedela presadiť, ba dokonca vo svojom štýle prevzala vedenie. Zo svojou  5-tou radovkou s názvom Entity, ktorá je perfektným zhmotnením perfekcie a skutočne vydratej práce sa vydali na celoeurópske turné a zastávka sa samozrejme týka aj nášho malého Slovenska.  V hlavnom meste sa ORIGIN predstaví v klube U očka a bude to riadna porcia technického death metálu, ako to vedia zahrať len majstri .

Ako doprovod na turné si chalani pozvali ďalšiu pecku v podaní austrálskych diablov PSYCROPTIC. Kapela, sa slušne vypracovala na taktiež jednu technickú dokonalosť a povedomie si zaslúžili aj tým, že ich pôvod je až z Tasmánie. Úplnou peckou je hlavne to, že im momentálne vyšiel posledný počin s názvom  The Inherited Repression. Takže sa je rozhodne na čo tešiť. Je skoro ťažké rozhodnúť sa, ktorá z týchto kapiel je väčší skvost .

Do tretice to máme trošku žánrovú zmenu, aj keď samozrejme v pozitívnom slova zmysle. Trojkou je belgické žiletkovo-grindové komando LENG TCHE s nadupaným prevedením.

Ako štvrtá kapelka sa predstavia frantíci ITE MISSA EST. Jedná sa o novú vlnu deathcore hudbičky. Naživo to môže byť celkom zaujímavé.

Čerstvá novinka je, že koncert v Bratislave U očka bude posilnený o českú deathcore kapelku SMASHED FACE, ktorá pred nedávnom vydala svoj dosial posledný počin s názvom Misanthropocentric. 

Tento večer nám otvorí slovenské zoskupenie INTERFACE, ktoré datuje vznik v roku 2006. Po personálnych zmenách sa zdá byť zostava ustálená a kapela dobre našliapnutá. Môžeme sa tešiť na ich death core metal so ženským vokálom.

Súvisiace linky:
www.facebook.com/eplbookingagency
www.myspace.com/concertagency

Tlačová správa