Na Rock pod Kameňom sa predstavia aj DRAGONFORCE

Medzinárodný rockový festival Rock pod Kameňom pridáva do svojho programu ďalšie dve obľúbené mená.

DRAGONFORCE

Hviezdou svetového mena je kapela DRAGONFORCE, ktorá najviac púta pozornosť rýchlymi melodickými skladbami. Predaj albumov v sedemciferných číslach, nominácia Grammy v kategórii Best Metal Performance, skvelý predaj vstupeniek v rámci celosvetových turné, gitarové sóla atakujúce rýchlosť svetla prstami Hermana Li, samostatne ovenčeného titulmi za jeho inštrumentálne schopnosti. Festival tiež ponúkne popredného českého pesničkára Tomáša Klusa premiérovo pod holým nebom na východe Slovenska.

Kapela DRAGONFORCE je svetovým rýchlikom v kombinácii s kvalitne vybudovaným menom a davom fanúšikov patrí medzi metalové esá. Od vzniku kapela vyniká vďaka božskému gitarovému zvuku a magickým prstom Hermana Li a Sama Totmana.

Novinkou v kapele je remastrovaný album „The Power Within“, ktorý sa plánuje vydať o necelý mesiac. „Mám radosť ako sa Re-Powered Within ukázalo. Remixovali a prerobili sme pôvodnú hudbu s modernejšou produkciou, v duchu našich posledných dvoch albumov. Výsledkom je jasnejší a nabitejší zvuk. Fanúšikovia budú môcť počúvať hudbu podrobnejšie, prinášame tak detaily, ktoré predtým nepočuli a vstúpili do nových skladieb, ktoré milujeme ešte viac,“ hovorí gitarista Herman Li.

Žánrovo trocha inak divákov roztancuje a poteší TOMÁŠ KLUS, známy český spevák a pesničkár je hudobným fenoménom posledných rokov ako v Čechách, tak na Slovensku.

Doposiaľ sme uverejnili a o otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke http://www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 25€.

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

Zdroj: Pavol Dráb, PR manažér festivalu

Šéfredaktor portálu Valhalla.sk