TOPFEST oslavuje 15 rokov a vracia sa ku koreňom, na Zelenú vodu v Novom Meste nad Váhom

Festival TOPFEST oslávi tento rok 15. narodeniny návratom na svoju pôvodnú domovskú scénu! Do areálu na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom.

Výročie sa bude niesť v duchu rôznych hudobných štýlov a dokonalej letnej atmosféry. Jubilejný TOPFEST prinesie koncerty kapiel Clawfinger, Horkýže Slíže, Tublatanka, The Great Malarkey, IneKafe, Petra Nagya a skupiny Indigo, HEX, Zóna A, Konflikt, The Asteroids Galaxy Tour, Jelen, Doga, Čechomor, Wasabi Circus či skupina Amaranthe. Festivalová stálica, česká rocková kapela Kabát predvedie na TOPFESTe jedinú plnohodnotnú šou na Slovensku v tomto roku!

Fanúšikovia Topfestu

TOPFEST – to je 15 rokov skvelých koncertov, zábavy a dokonalej festivalovej atmosféry. Na jeho pódiách sa za ten čas vystriedali mnohé hviezdy hudobného neba – kapely Megadeth, Status Quo, Limp Bizkit, Guns N‘ Roses Europe, Guano Apes, či Darkness. Tento rok naštartuje TOPFEST festivalovú sezónu 29. až 30. júna a to na svojom pôvodnom mieste – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom!

„Vraciame sa ku koreňom. Výročie oslávime festivalom rôznych hudobných štýlov, novým imidžom a novým prístupom k návštevníkom. Tých chceme prekvapiť rôznymi vychytávkami, ktoré neboli možné na letisku. Príroda, voda a spokojná atmosféra „rozmarného leta“. Tak ako pri začiatkoch spred 15-tich rokov, tak aj teraz bude na Zelenej vode dokonalé generačné súznenie fanúšikov, dobrá hudba, veselosť a spolupatričnosť…,“ konštatuje organizátor Dušan Drobný.

Na TOPFESTe už potvrdili účasť kapely Čechomor, Horkýže Sliže, Tublatanka, HEX, Zóna A, King Shaolin, Jelen, Doga, Michal Hrůza, Dereš, Extip a Dorian Gray. Slovenská legenda Peter Nagy o skupinou Indigo na festivale odpáli najväčšie hity „So mnou n ikdy nezostarneš“, „Aj tak sme frajeri“ či „Profesor Indigo“. „TOPFEST bol vždy sviatok letných festivalov, má obrovskú tradíciu. Je mi cťou, že aj tento rok budeme hrať s kapelou Indigo na hlavnom pódiu. Teším sa na prázdninovú atmosféru, vtedy sú ľudia optimistickí a uvoľnení…,“ s úsmevom hovorí Peter Nagy.

Festivalová stálica, česká rocková kapela Kabát predvedie na TOPFESTe jedinú plnohodnotnú šou na Slovensku v tomto roku. Nebude chýbať obrovské pódium, svetelná šou a špeciálne efekty.

„My si už TOPFEST bez Kabátu ani nevieme predstaviť. Zahráme náš festivalový set, ktorý je prierezom všetkými našimi albumami. Tešíme sa na slovenských fanúšikov,“ plánuje líder kapely Kabát Pepa Vojtek.

Zo zahraničia príde fanúšikov potešiť švédska kapela Clawfinger. Z východného Londýna prichádza na TOPFEST energická kapela The Great Malarkey. Alternatívny pop zastúpi dánska skupina The Asteroids Galaxy Tour. A zo severu na festival zavíta aj švédsko-dánska metalová skupina Amaranthe. Príďte osláviť 15-te narodeniny festivalu 29.až 30. júna 2018 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie. Na TOPFESTe budú po prvýkrát zastúpené viaceré značky piva, aby ste si mali z čoho vyberať. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk https://www.ticketportal.sk/Event/TOPFEST_2018.

Banner

Tlačová správa