Novinky hlásia AMARANTHE, REFUGE, ROB ZOMBIE a CATASTROFY

AMARANTHE dokončili práce na novom albume. REFUGE zverejnili novú skladbu. ROB ZOMBIE donahrával nový album. CATASTROFY zverejnili ďalšiu novú skladbu.

AMARANTHE

Melodici AMARANTHE dokončili práce na ich piatom štúdiovom albume v Hansen Studios s producentom Jacobom Hansenom (VOLBEAT, EPICA, DELAIN). Nasledovník albumu „Maximalism“ ešte nedostal názov a vyjsť by mal v budúcom roku. Bude to prvá nahrávka s Nilsom Molinom, ktorý nahradil Jake E. vlani.

Projekt REFUGE (zostava kapely RAGE z obdobia 1988 až 1993) zverejnil novú skladbu s názvom „Mind Over Matter“ z chystaného albumu „Solitary Men“, ktorý vyjde 8. júna u Frontiers Music Srl.

ROB ZOMBIE dokončil nahrávanie nového a zatiaľ nepomenovaného albumu, ktorý by mal vyjsť začiatkom budúceho roka. Pre fanúšikov jeho filmovej tvorby ešte dodáme, že pred dvoma týždňami dokončil nakrúcanie hororu „3 From Hell“, čo je očakávané pokračovanie snímky „The Devil´s Rejects“ z roku 2005.

Domáci thrash metalisti CATASTROFY vypustili do sveta novú skladbu s názvom „Príručka mladých zbojníkov“, podporenú aj lyric videom. Spomínaný song pochádza z chystanej radovky „Besnota“. Tá vyjde už čoskoro u českého vydavateľstva Support Underground.