Schmier odišiel z kapely PÄNZER, GRAVE DIGGER a OMNIUM GATHERUM vydajú nové albumy

Schmier sa chce plne venovať len kapele DESTRUCTION. GRAVE DIGGER a OMNIUM GATHERUM zverejnili artworky nových albumov. GRAVE s novým bubeníkom.

Schmier

Marcel „Schmier“ Schirmer (DESTRUCTION) odišiel z heavy metalovej kapely PÄNZER, kde ešte pôsobia Pontus Norgren (HAMMERFALL), V.O. Pulver (G.U.R.D., POLTERGEIST) a Stefan Schwarzmann (ACCEPT, ex-RUNNING WILD). „Mal som v posledných rokoch veľa zábavy s PÄNZER, ale teraz je čas aby som sa posunul ďalej. Chcem sa na 100% zamerať na DESTRUCTION a nadchádzajúce výzvy. Nový bubeník a nová nahrávka. Chcem poďakovať všetkých chalanom s PÄNZER a dúfam, že budú bezo mňa pokračovať. Nikdy som nebol skvelý heavy metalový spevák, ale bavilo ma to robiť. Lúčenia nie sú nikdy jednoduché, ale musím to urobiť kvôli môjmu celoživotnému projektu, môjmu súkromiu a mojej budúcnosti,“ uvádza Schmier v oficiálnom vyhlásení.

Nemecká formácia GRAVE DIGGER zverejnila artwork nového albumu „The Living Dead“, ktorý bude aj s bonusom obsahovať 11 skladieb a vyjde 14. septembra u vydavateľstva Napalm Records.

GRAVE DIGGER – The Living Dead

Aj Fíni OMNIUM GATHERUM ukázali svetu artwork ich chystanej radovky s názvom „The Burning Cold“. Na spomínanom albume nájdete 11 skladieb a svetlo sveta uzrie 31. augusta vďaka Century Media Records.

OMNIUM GATHERUM – The Burning Cold

Death metalisti GRAVE oznámili, že ich novým bubeníkom sa oficiálne stal Tomas Lagrén. Predošlý bicmen Ronnie Bergerstål opustil kapelu koncom roka 2016.

Redaktor Valhalla.sk