DEE SNIDER natočil ďalší klip, Paul Masvidal chystá akustickú sólovku

DEE SNIDER s novým klipom. Paul Masvidal pracuje na sólo albume. SUNN O))) sú v štúdiu. Novými videoklipmi sa prezentujú aj české skupiny BASTARD a ESAZLESA.

Dee Snider

DEE SNIDER natočil nový videoklip k singlu „Become the Storm“ z jeho chystaného sólo albumu „For the Love of Metal“, ktorý vyjde 27. júla prostredníctvom Napalm Records.

Paul Masvidal prezradil, že pracuje na sólo akustickom albume, ktorý by mohol vyjsť na jeseň tohto roka. To však nie je všetko. Masvidal potvrdil, že pracuje aj na nových veciach pre CYNIC.

Drone/doom metalisti SUNN O))) sa nachádzajú v nahrávacom štúdiu, kde s producentom Steveom Albinim pracujú na novej hudbe. Ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe.

Havířovští hard rockeři BASTARD – vítězové CZECHparády 2017 na TV REBEL – představují nový videoklip k pilotnímu singlu „Nekonečná cesta“ z připravovaného druhého řadového CD. Natáčejí v ostravském studiu CITRON pod dohledem producenta Djordje Eriće, video točil v karvinském HARD CEFE Pepa Hladký z TV REBEL. – Tlačová správa

ESAZLESA vypouštějí do světa druhý klip k desce „Společnost psů“ ke skladbě „V dobrém i zlém“. O svou vizi Svatojánské noci se podělil režisér Janek Růžička, který s kapelou spolupracoval již na videoklipu „Meze“ z alba „Společnost psů“. O kameru a střih Jan P.S. Truhlář, v hlavní roli „Titánie“ Anna Kameníková a „Oberona“ ztvárnil Jiří Roskot. – Tlačová správa

Redaktor Valhalla.sk