SLASH vydá v septembri nový album, TESTAMENT sa po turné zavrú do štúdia

SLASH vydá nový album. TESTAMENT po turné začnú pracovať na ďalšej štúdiovke. TRIVIUM s novým live videoklipom. Novinky aj od SKINLESS a ABYSMAL TORMENT.

SLASH ft. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS

SLASH ft. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS vydajú 21. septembra u Snakepit Records nový štúdiový album s názvom „Living the Dream“, z ktorého si môžete vypočuť ochutnávku v podobe piesne „Driving Rain“.

Thrash metalisti TESTAMENT začnú počas druhej časti turné so SLAYER písať nové riffy. Do štúdia by sa chceli dostať v januári, pričom by novinku mohli vydať v apríli budúceho roka.

Americká formácia TRIVIUM má vonku nový live videoklip k piesni „Beyond Oblivion“ pozostávajúci zo záberov od rôznych priateľov a fanúšikov zachytených počas tohtoročného európskeho turné.

Deatheri SKINLESS zverejnili nový live videoklip k songu „Savagery“ z rovnomennej radovky vydanej v máji tohto roka. Obrazový materiál sa natáčal 8. júna v klube Brooklyn Bazaar.

Brutal death metalisti ABYSMAL TORMENT vydajú 21. septembra u Willowtip Records nový album s názvom „The Misanthrope“. Na TOMTO ODKAZE si môžete vypočuť ochutnávku v podobe skladby „Squalid Thoughts“.