SEPTICFLESH zakotvili u Nuclear Blast, ROTTING CHRIST vydajú knihu

SEPTICFLESH zmenili vydavateľstvo. ROTTING CHRIST vydajú knihu. SUICIDAL TENDENCIES zverejnili novú skladbu. ANAAL NATHRAKH, KALMAH, PIG DESTROYER a THE AMITY AFFLICTION s novými klipmi. Novinky majú aj EVOKEN, MONSTROSITY a HROBAR.

SEPTICFLESH na Gothoome 2018

Grécki majstri symfonického death metalu SEPTICFLESH už nepatria pod vydavateľstvo Season of Mist, pretože pred pár dňami podpísali celosvetovú zmluvu s gigantom Nuclear Blast Records. Debut u tohto nemeckého vydavateľstva by im mal vyjsť už v priebehu budúceho roka.

Ďalší Gréci, ROTTING CHRIST oznámili, že koncom novembra vydajú knihu „Non Serviam: The Official Story of Rotting Christ“, ktorej autormi sú frontman kapely Sakis Tolis a Dayal Patterson. Kniha bude obsahovať rozsiahle rozhovory s aktuálnymi a bývalými členmi ROTTING CHRIST a taktiež rozhovory s členmi kapiel WATAIN, MAYHEM, ENSLAVED, MOONSPELL, BLASPHEMY, MYSTIFIER, SEPTICFLESH, BEHEMOTH, MACABRE OMEN a IMMOLATION.

Britskí šialenci ANAAL NATHRAKH majú vonku nový videoklip k songu „Obscene as Cancer“. Spomínaný song pochádza z albumu „A New Kind of Horror“, ktorý uzrie svetlo sveta 28. septembra vďaka vydavateľstvu Metal Blade Records.

Crossover/thrash metalová formácia SUICIDAL TENDENCIES zverejnila skladbu s názvom „It´s Always Something“ z ich chystanej radovky „Still Cyco Punk After All These Years“. Tá vyjde 7. septembra, avšak z väčšej časti obsahuje znovu nahraté skladby zo sólovky Mikea Muira „Lost My Brain! (Once Again)“ z roku 1996.

Fíni KALMAH zverejnili nový obrazový materiál k piesni „Take Me Away“ pochádzajúcej z ich aktuálnej štúdiovky „Palo“, vydanej v apríli tohto roka.

Formácia PIG DESTROYER natočila nový videoklip k songu „Mt. Skull“ z ich chystanej radovky „Head Cage“, ktorá vyjde 7. septembra u vydavateľstva Relapse Records.

Metalcoristi THE AMITY AFFLICTION vypustili do sveta nový klip ku skladbe „D.I.E.“ z nedávno vydaného albumu „Misery“. Spomínaný klip režíroval spevák kapely, Joel Birch.

Death metalisti MONSTROSITY zverejnili novú skladbu „Radiated“ z chystanej dosky „The Passage of Existence“. Tá oficiálne vychádza 7. septembra u Metal Blade Records čím preruší jedenásťročnú albumovú odmlku.

Funeral doom metalová kapela EVOKEN vydá 9. novembra u vydavateľstva Profound Lore Records nový štúdiový album s názvom „Hypnagogia“. Tým pádom je o váš soundtrack k prelomu jesene a zimy postarané. Novinka o ktorej artwork sa postaral Adam Burke ponúkne 8 skladieb.

EVOKEN – Hypnagogia

U Support Underground vychází debutové album nové akvizice tohto labelu v podobě originálního hudebního tělesa HROBAR z Banskej Štiavnice. Kapela na to nešla od lesa, ale rovnou od hřbitova, což z ní udělalo v pravdě nejextremnější formaci, která se v skromné stáji Suppurt Underground kdy objevila. Zem byla dosti tvrdá a vykopat tento hrob znamenalo vynaložit opravdu velké úsilí, nicméně Hrobar je mistr svého řemesla a jáma byla nakonec precizně připravena pro uložení k poslednímu odpočinku. Album „Rýchla smrť“ je k dostání od 25.8., nachází se na něm 20 skladeb. – Tlačová správa

Redaktor Valhalla.sk