DECAPITATED späť v plnej sile. Už o pár dní navštívia Košice s nemenej zaujímavými hosťami

Známej poľskej death metalovej brúske DECAPITATED sa v našej krajine evidentne zapáčilo, a preto nás štvorica opäť poctí svojou návštevou.

DECAPITATED (Pol) – death/groove metal
HATESPHERE (Den) – thrash metal
THY DISEASE (Pol) – industrial/groove metal
GRIMAZE (Bul) – death/groove metal
DEHYDRATED (Rus) – death metal

Sobota 17.11.2018, Košice – Collosseum Club
Štart: 18:00, vstupné: 16eur / 20 eur

Keď sa spomenie dátum 17. november, väčšina z nás si určite pripomenie štátny sviatok Deň boja za slobodu a demokraciu alebo Medzinárodný deň študentstva. Tento rok však majú východoslovenskí fanúšikovia kvalitnej metalovej muziky v kalendároch poznačený i ďalší zaujímavý sviatok. Do tradičného košického klubu Collosseum totiž onedlho dorazia DECAPITATED so svojim „Anticult Balkan Tour 2018“, kde kapela v spoločnosti ďalších štyroch zaujímavých mien dôkladne prevetrá stále aktuálny počin „Anticult“.

Chalani sa ešte stále pomaly spamätávajú z náročného obdobia, ktoré žiaľ absolvovali v pozícií obvinených v americkom väzení, no všetko zlé je zdá sa definitívne za nimi. Ostáva už len sústredenie na samotnú muziku a neuveriteľne našliapané pecky „Earth Scar“, „Never“, „Homo Sum“, „Day 69“ či „Post(?) Organic“, s ktorými nás mimoriadne silno nakopú do zadnice.

K tomuto činu im budú určite zdarne dopomáhať nemenej kvalitní dánski thrasheri HATESPHERE s horúcou novinkou „Reduced to Flesh“, u nás pomerne známi THY DISEASE, bulharská groove svorka GRIMAZE a z ďalekých ruských končín dôjdu i DEHYDRATED.

Vstupenky ešte pár dní hľadajte v klube za fantastickú predpredajovú cenu 16 eur alebo pri vstupe pred konaním celej akcie.

Časový harmonogram:

17:30 – otvorenie klubu
17:50-18:20 DEHYDRATED
18:30-19:00 GRIMAZE
19:15-19:50 THY DISEASE
20:05-20:45 HATESPHERE
21:05-22:10 DECAPITATED

FB Event

Anticult Balkan Tour 2018