Festival Nova Rock už o mesiac: MÖTLEY CRÜE, SLIPKNOT, MOTÖRHEAD iba kúsok od Slovenska!

Najväčší rockový festival v strednej Európe – Nova Rock – už o mesiac otvára svoje brány. Počas víkendu 12. až 14. júna sa obrovská zelená lúka pri rakúskom Nickelsdorfe (41 km od Bratislavy) premení na hudobné peklo.

NOVA ROCK 2015

12. – 14. jún 2015, Nickelsdorf – Pannonia fields

nova-rock-ilustracka

Nova Rock v roku 2014

Kapely ako MÖTLEY CRÜE, SLIPKNOT, MOTÖRHEAD, NIGHTWISH, LAMB OF GOD, RISE AGAINST, DIE TOTEN HOSEN či BEATSTEAKS sú len čerešničkou na torte na podujatí, ktoré sa stalo tradičnou baštou všetkých milovníkov tvrdej muziky. Vstupenky na Slovensku predáva sieť Eventim.sk

Tri dni, dve obrovské pódiá, 165-tisíc fanúšikov a vyše 70 najlepších kapiel. Nova Rock každoročne prináša špičkovú kvalitu do areálu neďaleko Bratislavy. Tohtoročná edícia sa navyše ponesie aj v znamení vylepšenia areálu aj služieb. Obe hlavné pódiá budú umiestené vedľa seba, čím sa výrazne skráti čas prechodu od jednej scény k druhej. Rovnako sa mení aj rozloženie stanového areálu, aby bol ešte bližšie k hudobnému dianiu.

Nova Rock, to však nie sú len metalové a rockové legendy. V roku 2014 oslávilo podujatie 10. narodeniny veľmi svojsky – na hlavnom pódiu vystúpil ako prekvapenie David Hasselhoff. Po šantení s plavčíkom vo výslužbe nezostali organizátori v hanbe ani teraz. S titulom „Special late night guest“ vystúpi v piatok v noci na hlavnom pódiu nemecké trio Scooter. Čo k tomu dodať?

motley-crue

MÖTLEY CRÜE

Line up:
DIE TOTEN HOSEN * SLIPKNOT * MÖTLEY CRÜE * MOTÖRHEAD * DIE FANTASTISCHEN VIER * BEATSTEAKS * RISE AGAINST * NIGHTWISH * DEICHKIND * FARIN URLAUB RACING TEAM * IN FLAMES * FIVE FINGER DEATH PUNCH * KRAFTKLUB * THE GASLIGHT ANTHEM * LAMB OF GOD * GODSMACK * HOLLYWOOD UNDEAD * PAPA ROACH * IN EXTREMO * EAGLES OF DEATH METAL * FRANK TURNER & SLEEPING SOULS * LIFE OF AGONY * JENNIFER ROSTOCK * LAGWAGON * ALL TIME LOW * ASKING ALEXANDRIA * ELUVEITIE * YELLOWCARD * FIVA * POWERWOLF * CALLEJON * BACKYARD BABIES * BLUES PILLS * ARCHITECTS * FEINE SAHNE FISCHFILET * MOOP MAMA * THE ANSWER * THE SWORD * KING 810 a mnoho ďalších.

Vstupenky

Viac info na Facebooku

nova-rock-2015-plagat

Plagát Nova Rock 2015

Tlačová správa