Betrayers of Blood 11 prinesie 5 kvalitných skupín: V septembri sa na Slovensko vrátia SATURNUS

Zradcovia Krvi vstupujú do novej fázy svojej existencie. Spojili sily s medzinárodnou agentúrou Doomed Events a tak vám vôbec po prvýkrát prinesú naozaj veľké zahraničné mená.

BETRAYERS OF BLOOD PT. 11

SATURNUS (Den) – melodic doom/dech metal
HELEVORN (Esp) – gothic/doom metal
LUNATIC GODS (Sk – Martin) – extreme folk metal
MAJSTER KAT (Sk – Bratislava) – thrash metal
APRIL WEEPS (Sk – Dunajská Streda) – melodic dark/gothic metal

Piatok 25.9.2015, Banská Bystrica – Klub 77

Štart: 19:00, vstupné: 10 eur (FREE tombola | Zľava na alkohol | Meet ‚n‘ Greet)

saturnus-bb-koncert-februar-2015-1

SATURNUS sa do Banskej Bystrice vracajú ani nie po roku. FOTO: Sachtikus.

SATURNUS
Jedna z popredných kapiel európskeho doomu. Pôsobí už vyše 20 rokov, na konte má štyri albumy, pričom celosvetovo uznávanou sa stala v roku 2006 po vydaní tretieho, „Veronika Decides To Die“, aby následne v roku 2012 upevnila svoju pozíciu ďalším dojímavým dielom, „Saturn In Ascension“. SATURNUS sa na Slovensko vracia v rámci tour Saturn Over Europe a sľubuje melanchóliu, smútok i romantiku v depresii.

HELEVORN
Španielsky metalový artikel číslo jeden. Pod rúškom tajomna sa ukrýva záhuba a utrpenie nevídaných rozmerov, ktoré nie náhodou žne úspechy po celom svete. Ich strhujúcu show v pravej klubovej atmosfére, navyše s novým CD „Compassion Forlorn“, musíte zažiť!

LUNATIC GODS
Šialení Bohovia, najväčší z najväčších, nestoja na jednom mieste. Svoju jedinečnú hudobnú zmes postupne obohacujú o folkové prvky, slovanskú tematiku i náš rodný jazyk. A ktovie… možno si aj Ibronka príde uctiť históriu našich pohanských predkov.

MAJSTER KAT
„Homo homini lupus!“ – Kati sa na stredné Slovensko vracajú s novým albumom „Memento…“ a odsúdení k bolesti vám prinesú tradičné thrashové postupy spojené s dávkou melodiky i modernej techniky, a to všetko v slovenčine.

APRIL WEEPS
Dáma a páni, považovaní za nových nástupcov GALADRIEL, vyrážajú dych svojim energickým prepojením dobra a zla. Stihli sa už predstaviť v krajinách celej V4 a predskakovali napr. aj pred IN MOURNING.

FB Event.

Promo text: Marek „Fajo“ Falat

betrayers-of-blood-11

Oficiálny plagát

Tlačová správa