Zahrajte si o 2 voľné vstupy na bratislavský koncert THERION

Historický prvý koncert švédskych symfonikov THERION na Slovensku sa už pomaly blíži. Máme pre vás súťaž o voľné vstupy na túto výnimočnú akciu.

THERION sa po prvýkrát predstavia na Slovensku už v nedeľu 18. októbra. My sme sa spoločne s organizátormi dohodli na súťaži o 2 voľné vstupy na tento koncert. Dvaja výhercovia získajú po 1 lístku. Nebudete to však mať zadarmo. Treba správne odpovedať na súťažné otázky.

Súťažné otázky:
1, V ktorom roku vydala skupina debutový album „Of Darkness….“?
2, Kapela vydala 24.5.2004 dva albumy. Ako sa volajú?
3, Niekdajší spevák THERION, Mats Léven počas leta vystúpil na viacerých koncertoch s jednou slovenskou skupinou, ktorou?

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com alebo sutaz@valhalla.sk. Do predmetu správy uveďte: THERION. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – kompletná adresa, telefón. Bez týchto údajov nebudete zaradený do žrebovania. Správne odpovede posielajte do soboty 10. októbra 2015. Meno výhercov zverejníme počas nasledujúceho dňa na našom facebooku. Preto nás pozorne sledujte. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

PODMIENKY: Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude zaratúvaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.

therion-fb

Banner ku koncertu THERION