S.D.I. sa po rokoch vrátili na koncertné pódiá: Už tento piatok zavítajú do Košíc

V Košiciach už tento piatok vystúpia legendárni Nemci S.D.I.. V košickom Collosseu im doprovod budú robiť domáci WASTAGE.

S.D.I. (Ger)
WASTAGE (Sk)

Piatok 23.10.2015, Košice – Collosseum
Štart: 19:00, vstupné: 10 € (predpredaj v klube), 11 € (ticketportal), 13 € (na mieste v deň koncertu)

SATAN’S DEFLORATION INCORPORATED, pamätáte si ich vy, čo ste s tvrdým metalom začali v 80. rokoch? Určite áno, pretože „Panic In Wehrmacht“, „Young Blood“, samozrejme „I Wanna Fuck You“, „Chainsaw Massacre“ je nesmrteľná, „Sign of the Wicked“ a „Coming Again“ dnes vyznievajú až prorocky, „Alcohol“ utuží metalového ducha, občas s ním chodí „Violence“ a kto si myslí, že toto bola iba taká druholigová kapela, je obyčajný „Wanker“. A kto zabudol, nech si príde pamäť občerstviť v piatok 23. októbra do Collossea. S.D.I. sa totiž po mnohých rokoch vrátili na koncertné pódiá a my dostaneme šancu presvedčiť sa, či traja Nemci v rokoch svoj nezameniteľný speed/thrash metal napália do publika tak nabrúsene ako v časoch metalovej mladosti.

O naštartovanie publika sa postarajú domáci coreujúci thrash metalisti WASTAGE, koncert sa začína o 19.00, lístky zoženiete za 11, 12 alebo 13 eur, to už podľa toho, kde a kedy si ich kúpite. S.D.I. začínajú hrať o 20:00 hod.

FB Event

Promo text: Martin Lukáč

sdi-wastage-kosice-plagat

Plagát ku akcii

Tlačová správa