Betrayers Of Blood Pt. 12 – Funeral: Posledný diel obľúbenej akcie na čele s DOOMAS a RAMCHAT

Zradcovia Krvi došli až na koniec svojej cesty. Do rozlúčkovej zostavy si vybrali to najlepšie, čo slovenská scéna ponúka. Príďte si ešte naposledy vychutnať túto jedinečnú hudobnú akciu a zároveň osláviť príchod jarnej rovnodennosti. Čakáme vás v najlepší možný deň – v sobotu!

DOOMAS (Sk – Nová Baňa) – death/doom metal
RAMCHAT (Sk – Martin) – pagan/extreme metal
ACHSAR (Sk – Levice) – melodic death/folk metal
HECATE (Sk – Banská Bystrica) – gothic metal
ACID FORCE (Sk – Banská Bystrica) thrash metal

Sobota 19.3.2016, Banská Bystrica – RC Tartaros
Štart: 19:00, vstupné: 5 eur
+ Súťaž o lístky na GOTHOOM a MORE THAN FEST a dôležitá info: Vo vnútri klubu sa nefajčí!

V banskobystrickom klube Tartaros vám 19. marca zahrajú:

DOOMAS – Peťo Beťko a spol. sú jednou z našich najrýchlejšie rastúcich kapiel, k čomu dopomohlo najmä druhé CD „La Muerte“ + šokujúci videoklip „Forlorn“. Ich hudba pôsobí záhubne, no pritom otvorene. Ich reklama je špičková a marketing majú zvládnutý na jednotku. S novou pódiovou šou to musíte vidieť!

RAMCHAT – Pavel „Hirax“ Baričák, známy spisovateľ i cestovateľ, sa po odchode z LUNATIC GODS vrátil na scénu vzdať hold slovanskej mytológii. Úspešný pohanský RAMCHAT nedávno dokončil svoj prvý full-length album a práve na B.O.B ho aj exkluzívne pokrstí. „Večné Jarilo, živ nás!“

ACHSAR – Slovenská odpoveď na ENSIFERUM pochádza z Levíc a stihla už obehať väčšinu strednej Európy. Môžu za to najmä epické motívy o statočných hrdinoch bojujúcich v podzemných kobkách na doske „Septentrionalis“ (2014). To celé s kombináciou „clean“ i „harsh“ vokálov.

HECATE – Legendárni gothici sú späť so svojím moderným poňatím melanchólie. Svieža melodika s industrial podmazom, futuristické témy i prvky elektroniky. A to bez obáv preskúmať aj nové hudobné cesty.

ACID FORCE – Pôvodne bočný projekt ANSTRATUS, dnes už plnohodnotná rúbanica supertalentovaných muzikantov, čerpajúcich námety zo všetkých odvetví thrashu. Hrali aj na Brutal Assaulte.

FB Event

PR: Marek „Fajo“ Falat | Betrayers Of Blood

betrayers-of-blood-12-plagat

Plagát ku akcii

Tlačová správa