Slamtastic Party v Košiciach: Šou plná brutálnych temp a zverských vokálov

Brutal death metalisti zvýšte pozornosť. Prišiel váš čas. Tento večer sa bude hrať na vašu nôtu. Vypukne „Slamtastic Party“!

Slamtastic Party

RELICS OF HUMANITY (Blr)
MAGGOT COLONY (Tai)
ORAL FISTFUCK (Sui)
INTRAVENOUS CONTAMINATION (Ger)
CONGENITAL ANOMALIES (Cze)
IN DEMISE (Ger)

Piatok 25.3:2016, Košice – Collosseum
Štart: 17:30, vstupné: 15 € (predpredaj v klube), 16 € (na mieste)

Východoslovenská metropola bude svedkom maximálne nabrúsenej akcie. Pod titulom „Slamtastic Party“ vypukne šou plná brutálnych temp, zverských vokálov, nepríčetnej atmosféry, ale aj technickej zručnosti a poriadnej dávky energie a živelnosti.

Hlavným ťahákom sú RELICS OF HUMANITY. Bieloruskí drviči strún vám predvedú maximálne agresívnu, ale aj masívnu dávku brutal death metalu. Na svoje si prídu aj vyznávači slammu, ale aj technicky náročnejších pasáží.

Poznáte nejakú kapelu z Thajska? Nie? Tak teraz spoznáte a to nie hocijakú. MAGGOT COLONY prinesú útočnú dávku brutal death metalu so zameraním na vycibrenú technickú stránku s poriadne výlevkovým vokálom a vesmírnou atmosférou! Vec, ktorá vás dostane do varu!

Na svoje si prídu aj vyznávači tých najtvrdších a najmastnejších slammov. ORAL FISTFUCK sa s tým neserú a narežú nám to najlepšie zo šťavnato-hnijúcich zásob. Bude to veľmi gustiózne!

A aby toho nebolo málo, z Nemecka doletia INTRAVENOUS CONTAMINATION. Ofenzívny nátlak na vaše bubienky, pestrá štruktúra a každopádne, obrovská beštiálnosť! Západní susedia k nám vyšlú CONGENITAL ANOMALIES. Mohutný, ale aj zručný slamming, ktorý klope na dvere s chystaním albumom. Nezabudnite im otvoriť dvere (uši). Úvod akcie bude patriť IN DEMISE. Košatejšie podanie žánru, zachádzajúce aj do hlbokých koreňov slammu, či brutal death metalu s príjemnou dávkou melodiky. Bude sa načo pozerať a počúvať.

Vychádza to na „veľký piatok“ a čo môže byť lepšie, ako si tento voľný deň spestriť doslova oslavou brutal death metalu. Každý jeden fanúšik žánru je pozvaný a absencie sa neprijímajú!

FB Event

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák

slamtastic-party-ke-plagat

Plagát ku koncertu

Tlačová správa