Thrash metalové legendy po prvýkrát na Slovensku: Začiatkom júna ANTHRAX v Bratislave

To, že je rok 2016 pre Slovensko rokom koncertného šialenstva rôznych rock/metalových legiend, potvrdzuje i americká thrash metalová legenda ANTHRAX, ktorá úplne po prvýkrát vo svojej kariére navštívi našu malebnú krajinu.

ANTHRAX (Usa) – thrash metal
+ support

Štvrtok 2.6.2016, Bratislava – Majestic Music Club
Štart: 20:00, vstupné: 29 eur (predpredaj TU)

Kým v lete 2005, to v bratislavskom klube Babylone akosi nevyšlo a znovuzjednotení ANTHRAX boli nútení svoje chystané vystúpenie na poslednú chvíľu zrušiť, teraz sú tu opäť a silnejší než kedykoľvek predtým!

anthrax-ba-promo

ANTHRAX

Stabilizovaná štvorica elitárov Scott Ian, Charlie Benante, Joey Belladonna a Frankie Bello má spolu s novým, no za to veľmi šikovným gitaristom Jonom Donaisom na konte novučičký album s názvom „For All Kings“ (recenzia TU), ktorý bezpochyby patrí k najlepším výtvorom tohto energického kvinteta z ďalekého New Yorku.

A aj z neho sa určite dočkáme mnohých nezabudnuteľných skladieb na čele s „Evil Twin“, „Breathing Lightning“ či titulnou suitou. Samozrejme nebudú chýbať ani dnes už legendárne hitovky z 80. a začiatku 90.rokov, kedy ANTHRAX formovali celý žáner a definitívne tak potvrdili, že im právom patrí miesto v slávnej thrash metalovej „Big Four“. Ak si teda chcete naživo vychutnať nezabudnuteľné paľby ako „Caugh In A Mosh“, „Indians“, „I Am the Law“, „Antisocial“ či „Got the Time“, a to dokonca na rodnej hrude, zavítajte v stredu 2. júna do bratislavského MMC, kde chalani roztočia svoju dychberúcu šou.

Energia, pot, thrash metal a smrtonosný mosh pod pódiom – to sú ANTHRAX a vy musíte byť jednoducho pritom!

Vstupenky hľadajte v sieti Ticketportal za predpredajovú cenu 29 eur.