Cassovians Metalliance Fest 2016: V Košiciach sa predstavia RAVENCLAW a SYMFOBIA

Na druhom pokračovaní košického festivalu „Cassovians Metalliance Fest“ sa predstavia tri slovenské kapely. Dve z metropoly Východu a jedna z Nitry.

CASSOVIANS METALLIANCE FEST 2016

RAVENCLAW (Sk – Košice) – melodic power metal
SYMFOBIA (Sk – Nitra) – symphonic metal
ELDERS (Sk – Košice) – hard rock

Piatok 16.9.2016, Košice – Collosseum
Štart: 17:00, vstupné: 3 € (predpredaj) / 4 € (na mieste)

ravenclaw-5-promo-2015

RAVENCLAW

Košickí melodici RAVENCLAW sľubujú na domácej pôde 90-minútovú šou, počas ktorej zahrajú všetky piesne z ich najnovšieho počinu „Presage“. Sedem piesňový krátkometrážny predkrm pred ďalším albumom uzrel svetlo sveta 19. augusta a pokrstil ho legendárny Kai Hansen. Nasledujúce vystúpenia odvejú košických Havranov do Nemecka, kde sa predstavia ako support skupiny MASTERPLAN.

Železo treba kuť, pokým je horúce. To si istotne povedala aj nitrianska kapela SYMFOBIA, ktorá sa nesie na vlne úspechu a množstva koncertov. Počas leta 2016 si zahrala na viacerých festivaloch, za všetky spomeňme Topfest, Masters of Rock, Benátska noc alebo Rock pod Kameňom. Okrem koncertovania sa skupina intenzívne venuje aj tvorbe nového materiálu.

Košičania ELDERS sú skúsení muzikanti a po menších personálnych zmenách sa divákom predstavia v novej zostave s novou speváčkou a s novým  repertoárom. Kapela taktiež nedávno dokončila nahrávanie debutového CD s názvom „Elders“.

Brány košického Collossea sa otvárajú v piatok 16. septembra o 17. hodine. Vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji a na mieste. Predpredaj je za symbolickú cenu 3 eurá  v MIC – mestských informačných centrách – Košice, Hlavná 32, v klube Collosseum na Vrátnej 70 a v Music Centre na Zvonárskej ulici č.12 v Košiciach.

cassovians-metalliance-fest-2016-plagat

Plagát ku akcii