ANTHRAX, ASPHYX a HOUR OF PENANCE ponúkajú nové videá

ANTHRAX s novým lyric videom. ASPHYX majú nový videoklip. HOUR OF PENANCE vydajú nový album. Nový klip majú aj POSTCARDS FROM ARKHAM.

ANTHRAX

Legendárna formácia ANTHRAX zverejnila novučičké lyric video ku skladbe „Suzerain“ z ich aktuálnej štúdiovky „For All Kings“.

Death/doom metalisti ASPHYX natočili už druhý videoklip z aktuálneho albumu „Incoming Death“. Obrazový materiál je tentokrát ku piesni „Candiru“.

Death metaloví HOUR OF PENANCE vydajú 27. januára prostredníctvom Prosthetic Records nový štúdiový album „Cast the First Stone“, z ktorého si môžete vypočuť ukážku v podobe skladby „The Chains of Misdeed“.

Videoklip ke skladbě „One World Is Not Enough“ z alba „ÆØN5“ natočila kapela POSTCARDS FROM ARKHAM těsně po návratu z evropského „Octodance Tour“, které absolvovala v září 2016. Videoklip má umocnit atmosféru jedné z nejenergičtějších skladeb z oceňovaného alba a hlavně poodhalit informace ohledně nové desky! Ta vyjde v průběhu roku 2017 opět ve spolupráci s firmou Metalgate. A právě název nové desky je odtajněn ve videoklipu. Sledujte nápovědy na našich komunikačních kanálech a objevte jednotlivé kousky skládačky! – Tlačová správa