MayDreams Evening III.: V Trnave sa predstavia ANTHOLOGY, SINNERS MOON a TEZAURA

V druhej polovici mája, ešte pred sľubným rozbehom festivalovej sezóny sa vám v trnavskom Artklube predstaví zmes symfonicko-melodických metalových kapiel zameraných najmä na vokálne spevy nežnejšieho pokolenia na treťom ročníku akcie MAYDREAMS EVENING.

ANTHOLOGY (Sk – Nižná) – symphonic/power metal
TEZAURA (Cz – Brno) – melodic metal
SINNERS MOON (Sk – Sereď) – symphonic metal

Sobota 20.5.2017, Trnava – Artklub
Štart: 20:00, vstupné: 3 eurá

Tento rok sa predstavia kapely, ktoré si na Slovensku, v Čechách a vo svete robia naozaj dobré meno. Sú nimi symfo-melodici  ANTHOLOGY, melodici TEZAURA a symfonici  SINNERS MOON.

V poradí prvou kapelou ktorá sa predstaví sú ANTHOLOGY z Nižnej, hrajúci symfonický-power metal. Je to ich premiéra na trnavskej pôde a prídu odprezentovať svoj najaktuálnejší  album s názvom „Angel´s Revenge“. ANTHOLOGY fungujú už od roku 2008, no až ich predchádzajúci počin s názvom „The Prophecy“ výrazne nasmeroval ich tvorbu do výšin v ktorých sa momentálne pohybujú.  Na čele so speváčkou Raylyn sa určite teda môžete tešiť na riadny rozjazd, po ktorom budete lapať dych!

Ďalšou kapelou na ktorej premiéru sa môžete tešiť, je TEZAURA z Brna so svojim aktuálnym EP „Heartcore“. So speváčkou Lori a svojským štýlom melodického metalu sa chystá podmaniť si Trnavu! TEZAURA funguje už roku 2010 kedy vydali prvé demo, no prvý album prišiel na svet až v roku 2013, a to s názvom „Unleash the Butterflies“, z ktorého tiež určite zaznejú niektoré pecky. Kapela predskakovala rôznym známym telesám za ktoré spomeniem len HAGGARD alebo Poliakov DESDEMONA.

A nakoniec, takmer domáci, SINNERS MOON, ktorí tu na čele so speváčkou Simonou a vokalistom Derickom, odprezentujú a pokrstia zatiaľ nevydané EP „Far Beyond the Stars“. Budete môcť z neho počuť piesne tak ako aj zo zatiaľ aktuálneho albumu „Atlantis“! SINNERS MOON vznikli v roku 2011 v Seredi pod taktovkou gitaristu Lukáša. V roku 2014 vydala svoj debutový album „Atlantis“ za pomoci známeho nemeckého gitaristu a producenta Rolanda Grapowa. Počas prezentácie albumu robila support, podobne ako TEZAURA, kapele HAGGARD, alebo aj izraelskej skupine ORPHANED LAND. Na albume sa podieľal spevom v piesni  „My Servant“ aj spevák legendárnych SONATA ARCTICA, Tony Kakko. Album sa dostal do celého sveta, odkiaľ zožal pozitívne a chválivé recenzie. Koncertné vystúpenie SINNERS MOON je vždy zárukou kvalitnej hudby a zimomriavok.

FB Event

Plagát ku akcii

Tlačová správa