KOŠICE ZAŽIJÚ PEKLO, VYSTÚPIA TAM TOTIŽ GORGOROTH A VADER

GORGOROTH (Nor)
VADER (Pol)
VALKYRJA (Swe)
v Košiciach!

30.11. 2011 – Košice, Collosseum
Štart: 17:00

Metalové legendy spájajú svoje sily a prídu navštíviť Košice! Nórski blackmetalisti GORGOROTH po ťahaniciach o meno konečne už nejaký čas koncertujú v plnej sile a so svojou pekelnou show sa zastavia aj na východe Slovenska. Okrem zakladajúceho člena Infernusa a navrátilca, speváka Pesta, ktorý naspieval legendárne albumy ako Under The Sign Of Hell a Pentagram, je v súčasnej zostave aj ďalšia legendárna postava, a to Frank Watkins, dobre známy ako bývalý basgitarista OBITUARY.
Ďalšími headlinermi sú Poliaci VADER, ktorí nedávno vydali výborný album Welcome to The Morbid Reich, ktorý bol výborne prijatý ich fanúšikmi, ale aj kritikou. Práve túto novinku prídu predstaviť do Košíc, nepochybne však dôjde aj na osvedčené, staré známe pecky.. Sympatický frontman Pjotr sa opäť obklopil novými hudobníkmi, takže máte možnosť uvidieť, ako im to ide v novej zostave.

Tieto dve legendy doplnia ešte blackmetalisti zo Švédska VALKYRJA a dva ďalšie supporty. Táto zostava sa predstaví 30. novembra v Košiciach a zároveň priamo v klube sú vstupenky za perfektnú predpredajovú cenu 15 EUR! Taktiež je možné zakúpiť si vstupenku vo všetkých predajných miestach Ticketportal za 17 eur.

Cena v klube Collosseum: 15 eur
Cena v sieti Ticketportal: 17 eur
Cena vstupenky na mieste: 19 eur

 
Tlačová správa