CRADLE OF FILTH, SATYRICON a MOONSPELL ponúkajú nové piesne, Manson natočil klip

CRADLE OF FILTH, SATYRICON a MOONSPELL zverejnili nové skladby. MARILYN MANSON a SAMAEL nahrali videoklipy. Novinky majú aj AMORPHIS, GHOST, VEIL OF MAYA a SEBASTIEN.

CRADLE OF FILTH

Formácia CRADLE OF FILTH vypustila do sveta lyric video k novej piesni „Achingly Beautiful“ z novinky „Cryptoriana – The Seductiveness of Decay“, ktorá sa na pulty predajní dostane 22. septembra vďaka Nuclear Blast Records.

Nóri SATYRICON majú vonku druhý singel s názvom „To Your Brethren in the Dark“ z ich novej radovky „Deep Calleth Upon Deep“ (vychádza 22. septembra u Napalm Records).

Portugalská formácia MOONSPELL zverejnila lyric video k novému songu „Todos os Santos“. Nový album „1755“ dorazí do obchodov 3. novembra vďaka vydavateľstvu Napalm Records.

MARILYN MANSON zverejnil nový videoklip k čerstvému singlu „We Know Where You Fucking Live“, pochádzajúceho z jeho novej nahrávky „Heaven Upside Down“. Tá uzrie svetlo sveta 6. októbra.

Kapela AMORPHIS podpísala novú zmluvu so svojim domovským vydavateľstvom Nuclear Blast Records a na rok 2018, v ktorom chystá aj nový štúdiový album.

Švajčiari SAMAEL majú nový videoklip ku skladbe „Black Supremacy“ z ich chystanej štúdiovky „Hegemony“, ktorá vyjde 13. októbra u Napalm Records.

Tobias Forge z formácie GHOST prezradil, že v apríli budúceho roka môžeme očakávať nový album.

Americkí technici VEIL OF MAYA vydajú 20. októbra u Sumerian Records nový album „False Idol“, z ktorého zverejnili aj ochutnávku v podobe skladby „Overthrow“ podporenej aj videoklipom.

Česká melody-metalová kapela SEBASTIEN vydá své třetí studiové album, nazvané „Act of Creation“. Po loňském účinkování na velkých festivalech – jako bylo v pořadí již třetí vystoupení kapely na hlavním pódiu Masters of Rock, festival Rock Heart, polský Rock Tower, nebo dokonce kultovní německý Wacken Open Air – začala kapela SEBASTIEN pracovat na materiálu pro nástupce alba „Dark Chambers of Déjà Vu“ z roku 2015. Nyní přichází s kolekcí nových písní, které slibují pořádnou porci energie a silných melodií! Jak je u SEBASTIEN zvykem, nezůstane album bez přispění zahraničních hostů – konkrétní jména jsou zatím tajemstvím… Jisté však je, že obal bude opět dílem slovenského grafického studia Dis Art Design. Celosvětové vydání nového alba a následnou distribuci znovu zajišťuje německý label Pride & Joy Music, datum vydání bylo stanoveno na 23. únor 2018!!! Zde je i první trailer k písni „Evermore“. – Tlačová správa