Čerstvé informácie hlásia ANTHRAX, KORPIKLAANI, KREYSON a RAMCHAT

U ANTHRAX sa chystá znovuvydanie dvoch albumov. KORPIKLAANI v štúdiu. KREYSON chystajú turné. RAMCHAT vydajú nový album.

ANTHRAX

Vydavateľstvo Nuclear Blast Records na novo vydá 22. decembra albumy „We’ve Come for You All“ a „The Greater of Two Evils“ od legendárnych Američanov ANTHRAX.

Reedícia albumov ANTHRAX

Folk metalisti KORPIKLAANI sa nachádzajú v štúdiu, kde nahrávajú nástupcu zatiaľ poslednej nahrávky „Noita“ z roku 2015. Nový a zatiaľ nepomenovaný album by mal vyjsť začiatkom budúceho roka prostredníctvom Nuclear Blast Records.

Už za týden a jeden den startuje „Best of KREYSON tour 2017“. Metalová legenda v čele s Láďou Křížkem se vypraví na turné, které vstoupí do dějin této formace. KREYSON se poprvé na samostatném turné představí v mezinárodní sestavě. A co víc – přiveze i nové písničky. Na koncertech zazní jak pomalá „Přátelství“, tak i hymna „Království“. Tu KREYSON míchali přímo v anglickém studiu vyhlášeného producenta Chrise Tsangaridese. Bicí se pak natáčely v ostravském studiu CITRON . Koncerty s průřezem největších KREYSON hitů zasáhnou celkem sedm českých a moravských měst. Kapela si je vybrala na základě předchozí zkušenosti a vyčlenila si je dle přízně fanoušků. Turné startuje v moravské metropoli v Brně a skončí naopak v metropoli české v Praze. Níže je ukázka nové písně. – Tlačová správa

Vyzerá to tak, že martinský pagan metalový RAMCHAT stihne vydať nový album ešte tento rok. Ďalší song z pripravovaného albumu „Nepočaria!“ bol totiž zverejnený. Ide o pieseň „SiloSlabosť“. Gitarista Hirax sa ku klipu vyjadril nasledovne: „Ide o prvú skladbu z druhej časti nahrávania, ktorú sme realizovali v októbri a novembri v severomoravskom GM štúdiu pod zvukovým dohľadom Martina Roženeka, persóny známej skôr ako klávesáka z ADOR DORATH. Robilo sa nám s ním parádne, zvuk je masakrálny, stačí si pustiť klip.“Ako sa ďalej Hirax vyjadril, chystaný album „Nepočaria!“ oficiálne vyjde 8. decembra a pilotný videoklip k titulnej piesni „Nepočaria!“, na ktorom momentálne pracuje producentský tím, zverejnia na kapelnom YouTube kanály v nedeľu 3. decembra. – Tlačová správa