BRUTE oslavujú 20 rokov! V septembri budú mať veľkú death metalovú narodeninovú party

Tento rok Východniari BRUTE oslavujú 20. výročie. BRUTE a najmä jeho líder Steve, je synonymom umenia, zanietenosti a hlavne srdca na dlani. A preto si zaslúžia veľkú narodeninovú party.

BRUTE 20th ANNIVERSARY – DEATH METAL FESTIVAL

BRUTE (Sk) – death metal
CARNAL TOMB (Ger) – death metal
INFECTED CHAOS (Aut) – death metal
INTEGRAL (Ita) – technical death metal/deathcore
ASILENT (Sin) – brutal death metal
WORLD END MAN (Jap) – death metal/punk
FEEL A CURSE (Sk) – melodic death metal
SUBURBAN TERRORIST (Sk) – death metal

Sobota 1.9.2018, Ružomberok – Nové Korzo
Štart: 16:00, vstupné: 19 € (predpredaj) / 23 € (na mieste)

Steve k okrúhlemu výročiu povedie svoju družinu priamo do ružomberského podniku Nové Korzo, kde sa nachádza samotné hniezdo Slovak Metal Army, pod logom ktorého v roku 2017 vyšiel tretí album kapely nazvaný „Henchmen“ (recenzia TU).

BRUTE je kapela, ktorá si takúto udalosť a pozornosť určite zaslúži. Hoci do zahraničných štruktúr sa výraznejšie ešte len dostáva, na domácej scéne patrí k ikonám. Vďaka svojej hudbe, vďaka svojmu prístupu a vďaka ľuďom, ktorým v žilách tečie krv infikovaná vírusom nazvaným „Steve“. BRUTE majú za sebou 2 dekády a to je potrebné patrične osláviť. Poďakovať sa im za tú vôľu, s ktorou to na Slovensku vydržali a oceniť ich chuť ísť ďalej, bojovať a reprezentovať našu krajinu, ktorej scéna je svojím spôsobom veľkolepá. BRUTE sa vlani, tesne po vydaní albumu posilnili, keď svoju úderku roztiahli až na piatich členov.

Keďže pôjde o death metalový festival a veľkolepú oslavu 20. narodenín skupiny BRUTE, nemôžu chýbať hostia. Z Nemecka prídu CARNAL TOMB, z Rakúska INFECTED CHAOS, z Talianska INTEGRAL, z ďalekého Singapuru ASILENT, z Japonska WORLD END MAN. Z domácej scény sa na tejto narodeninovej death metalovej párty zúčastnia FEEL A CURSE a SUBURBAN TERRORIST.

FB Event

Plagát k podujatiu

Tlačová správa