Vychádza nový album POETRY IN TELEGRAMS s ďalšou zahraničnou hviezdou

Po dvoch rokoch sa hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS hlási s novinkou „I, Koheleth“.

Johny Štefeček

K veľkým menám z minulých nahrávok (Thomas Lang a Jørgen Munkeby) pribudlo ďalšie, nemenej atraktívne – bubeníkom je tentoraz Marco Minnemann, známy zo spolupráce s virtuózmi ako Joe Satriani, Guthrie Govan alebo Paul Gilbert. Klávesové nástroje v skladbe „S+R“ nahral Paul Ortiz a o celkový zvuk sa opäť postaral Roland Grapow. Prvým singlom z CD je pieseň „Lip Reader“, ku ktorej natočil obrazovú zložku Peter Čermák (ide o čoraz populárnejší formát „official audio video“).

K novinke, ktorá vychádza ako CD i ako digitálny album (a taktiež k predchádzajúcim nahrávkam), získate viac informácií na oficiálnej webovej stránke www.poetryintelegrams.com a na sociálnych sieťach projektu, napr. na www.facebook.com/poetryintelegrams.

Hlavou POETRY IN TELEGRAMS je slovenský hudobník Johny Štefeček. Charakteristickou črtou projektu zostáva aj naďalej minimalizmus (gitara a bicie) a „pesničkárstvo“. Debut „Songs for Desperate Lovers“ i ďalšie doterajšie EP zožali pozitívne recenzie v rôznych rockových časopisoch a na internetových portáloch, pričom nahrávka „Melancholy“ bola nominovaná na cenu Radio_Head Awards v kategórii album roku Hard & Heavy 2016. Mixáž a mastering všetkých štyroch CD je v réžii Rolanda Grapowa. Obálky a webová stránka sú dielom Pavla Trubena (Truben Studio), fotografom je Martin Mayer.

Artwork nového albumu POETRY IN TELEGRAMS