SÚŤAŽ O DVA LÍSTKY NA HORKÝŽE SLÍŽE V KOŠICIACH

Momentálne prebieha po Slovensku najväčšie turné v histórii kapely HORKÝŽE SLÍŽE. Organizátori tohto turné nám venovali do súťaže 2 vstupenky na košický koncert, ktorý sa uskutoční 9. marca v hale Cassosport. Spoločne s HORKÝŽE SLÍŽE sa publiku predstavia aj SLOBODNÁ EURÓPA a mladá slovenská skupina DILEMMA. Ak sa chcete stať šťastným výhercom dvoch lístkov, treba odpovedať na tri súťažné otázky, ktoré nájdete po kliknutí na „Čítať ďalej“.
Súťažné otázky:
1, Koľko štúdiových albumov má momentálne na konte kapela HORKÝŽE SLÍŽE?
2, V ktorom roku a v ktorom meste vznikla kapela HORKÝŽE SLÍŽE?
3, Ako sa volá bubeník SLOBODNEJ EURÓPY, a v ktorej hard rockovej legende sa najviac preslávil?

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte Horkýže Slíže. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte do štvrtka 7. marca do 17. hodiny. Meno výhercu zverejníme ešte v ten istý deň vo večerných hodinách. Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms a bude zverejnený na našich stránkach. Zároveň prosíme súťažiacich, aby sa zapojili do súťaže len tí, ktorí naozaj v prípade výhry na ten koncert pôjdu. Ďakujeme za pochopenie.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaní iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.