LIMP BIZKIT sa vracajú na Slovensko a prinesú aj STATIC X

Líder kapely Fred Durst odkázal fanúšikom, že nikto nerobí takú párty ako práve ich kapela.

LIMP BIZKIT (Usa)
STATIX C (Usa)

Štvrtok 3.8.2020, Bratislava – Eurovia Aréna
Vstupné: 55 € / 59 € cez Ticketlive.sk (predpredaj štartuje 25.2.2020)

Na prelome milénia podľahla celá generácia nu-metalovému šialenstvu, ktoré mala na svedomí americká skupina LIMP BIZKIT. Kapela predala vyše 40 miliónov albumov a bola nominovaná na cenu Grammy. Minuloročný koncert v Seredi bol absolútne vypredaný a preto sa rozhodli na Slovensko vrátiť už 3. augusta 2020! Vystúpia v bratislavskej Eurovia aréne a vstupenky si bude možné kúpiť len v sieti TicketLive.sk.

Limp Bizkit oslávili nedávno 25. výročie od založenia. Floridská kapela má na konte 6 albumov a jej skladby ako „Rollin“, „My Way“, či cover verzia skladby od THE WHO „Behind Blue Eyes“ patria ku kultovým megahitom.

Kapela pracuje posledné roky na svojom siedmom albume s názvom „Stampede of the Disco Elephants“ (voľný preklad: „Splašenie diskotékových slonov“). Na albume sa podieľa producent Ross Robinson, s ktorým kapela nahrávala aj jej úplne prvý album „Three Dollar Bill“. Prvý singel z nového albumu „Ready to Go“ vydala skupina už v roku 2013 a hosťoval na ňom Lil Wayne.

V decembri toho istého roka zverejnili videoklip ku ďalšiemu novému singlu „Lightz“ a poslednou novinkou bola skladba „Endless Slaughter“, ktorú vydali len na kazetách a hrávali naživo počas koncertov. Neskôr k nej pribudol videoklip, no vydanie albumu je stále v nedohľadne. Spevák Fred Durst na ňom údajne teraz pracuje sám, kým nebude úplne spokojný.

LIMP BIZKIT si so sebou do Bratislavy prinesie špeciálneho hosťa, amerických STATIC X. Ich skladby poznajú určite všetci hráči videohier „Need for Speed“, v ktorej boli súčasťou známeho soundtracku. Skupina sa dostala do pozornosti aj s ich debutovým albumom „Wisconsin Death Trip“, ktorý získal v roku 2001 platinový status. STATIC X často sami seba označujú ako „evil-disco“. Túto kombináciu kapiel môžete zažiť len na bratislavskom koncerte 3. 8. 2020.

LIMP BIZKIT sa naplno venujú živému hraniu a ich koncerty patria k tomu najlepšiemu na aktuálnej scéne. Fred Durst slovenským fanúšikom odkazuje: „Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s LIMP BIZKIT bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!“

FB Event

Banner ku koncertu

Tlačová správa