Odídenkyne z NERVOSA dokončili debutový album. Veteráni SAXON pracujú na ďalšej štúdiovke

Ženská skupina CRYPTA dokončila debutový album. Ďalší album od SAXON vyjde budúci rok. SIX FEET UNDER s novým klipom. Čo je nové v tábore HUMAN HUMUS?

CRYPTA

Ženská death metalová formácia CRYPTA, ktorú tvoria basgitaristka Fernanda Lira, bubeníčka Luana Dametto (obe ex-NERVOSA) a gitaristky Sonia „Anubis“ Nusselder (BURNING WITCHES) a Tainá Bergamaschi (ex-HAGBARD), dokončila debutový a zatiaľ nepomenovaný album. Nižšie nájdete aj video, v ktorom vás Fernanda Lira prevedie štúdiom Family Mob, kde album nahrávali.

Nový album od SAXON by mal vyjsť vo februári 2022. Prvý singel z neho zverejnia pravdepodobne koncom tohto roka. „Nahrávame svoje kúsky a máme 11 piesní, ktoré sú hotové a pripravené na použitie. Väčšina napísaného materiálu je odomňa a už len čakám, kedy sa skončí lockdown, aby sme mohli ísť do štúdia a dokončiť to,“ prezradil frontman Biff Byford v rozhovore pre TotalRock.

Death metalisti SIX FEET UNDER sa hlásia o slovo s novým videoklipom k songu „The Rotting“ z aktuálnej štúdiovky „Nightmares of the Decomposed“. Obrazový materiál nájdete na TOMTO ODKAZE.

Čo je nové v tábore domácich grindcoristov HUMAN HUMUS? „Veľa sme toho neurobili. Odišiel basgitarista Šesto a teraz máme nového. Je ním Homár z kapiel DIKTÄT a POTHRATOR. Ale ešte s ním ani nebola skúška a kvôli pandémii teraz všetko stojí. Od posledného albumu nemáme ani jeden nový song, ale postupne sa to rozbehne. Naposledy sme robili predaj merchandise, z ktorého sme sumou 136 € pomohli košickému klubu Collosseum,“ vyjadril sa gitarista Andrej Bartek pre Valhalla.sk.

BitMix bitcoin mixing service with lowest fee

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af зеркало гидры для тора