VEČER TROCH BOSORIEK V BRATISLAVE ALEBO GALADRIEL OPÄŤ DOMA

GALADRIEL (Sk – Bratislava) – dark metal
ANGEL SEED (Cro) – symphonic power metal
APRIL WEEPS (Sk – Dunajská streda) – atmospheric gothic metal

Štvrtok 22.5.2014, Bratislava – U Očka

Štart: 19:00, vstupné: 5 eur

Sme presvedčení, že na štvrtkový večer 22. mája nemáte nič lepšie na pláne, ako návštevu klubu U Očka! Vidíme sa teda tam!

Slovenská metalová stálica GALADRIEL pomaly končí klubovú koncertnú podporu albumu „The 7th Queen Enthroned“, ktorý bol nominovaný na Radio Head Awards 2012 v kategórií Hard N Heavy. A to je ten správny čas, vrátiť sa opäť domov, do Bratislavy. Na podporu ich posledného albumu kapela odohrala tridsať koncertov v šiestich krajinách Európy. Vo štvrtok, 22. mája, odohrajú svoj set v bratislavskom klube U Očka, ktorý okrem skladieb zo spomínaného posledného albumu, bude zahŕňať aj skladby z minulosti. Priaznivci melodického metalu či doom metalu si určite prídu na svoje.

GALADRIEL si navyše na koncert pozvali aj posily. Jednou z nich je chorvátska sympho-power metalová kapela ANGEL SEED, na čele so speváčkou Larou. Chorváti aktuálne dokončili práce na svojom prvom albume a podľa ich slov je ich hudba ťažko zaškatuľkovateľná. Ich skladby obsahujú prvky heavy metalu, power, thrash ale i gothic rocku s jemným dotykom folku a klasiky. Do Bratislavy zavítajú v rámci ich východoeurópskeho turné. Túto južanskú šesticu musíte vidieť!

Úvod večera ale bude patriť ďalšej domácej kapele APRIL WEEPS, ktorí so svojim minuloročným debutom „Outer Calm, Pain Within“ zožali mnohé pozitívne ohlasy. Kapela stúpa koncert za koncertom a U Očka predstaví aj pár nových skladieb.

Tlačová správa