Till Lindemann presúva kvôli pandémii svoje sólové turné, zmena sa týka aj bratislavského koncertu

Pozor zmena – Till Lindemann presúva kvôli pandemickej situácii svoje turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 na jeseň.

Till Lindemann.

Nenechajte si ujsť koncert jedného z najlepších frontmanov rocku. Neprehliadnuteľný Till Lindemann predstaví nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne pyrotechnické efekty. Charizmatický líder skupiny RAMMSTEIN vystúpi v Bratislave v novom dátume – 24. novembra 2022 v Incheba Expo Aréne. Zakúpené vstupenky na januárový koncert zostávajú v platnosti. Pražský koncert sa presúva na 22. novembra 2022.

„Epidemiologická situácia vo svete sa prudko zhoršuje, čo prináša nové obmedzenia pre medzinárodné lety, ako aj vstup a pobyt umelcov a členov tímu. A usporiadanie koncertov je v období zvýšenej chorobnosti pre divákov nebezpečné. Žiaľ za týchto okolností nie je možné uskutočniť turné Tilla Lindemanna v stanovenom časovom rámci. V tejto súvislosti a tiež z dôvodu zamedzenia hrozby šírenia nového kmeňa COVID-19 sme nútení oznámiť preloženie koncertov na nové termíny: 16.11. Kyjev. 18.11. Riga, 22.11. Praha, 24.11. Bratislava, 05.12. Novosibirsk a 11.12. Moskva Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nové termíny. Úprimne sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti a dúfame, že to pochopíte,“ konštatuje manažment.

V hlavnom meste Slovenska predvedie neprehliadnuteľný Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022. 59-ročný hudobník a básnik predstaví však skladby z oboch albumov „Skills In Pills“ aj „F & M“ aj bez Petra Tägtgrena (HYPOCRISY, PAIN), ktorý projekt už opustil. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nenechajte si ujsť najväčšiu hudobnú udalosť roka. Stretneme sa v nových termínoch 24. novembra 2022 v Incheba Expo Aréne v Bratislave a 22. novembra 2022 v Tipsport Aréne, po novom v Športovej hale v Holešovicích v Prahe.

Organizátor podujatia spoločnosť Ticketmedia s.r.o. upozorňuje, že koncert je určený osobám 18+. Zakúpené vstupenky na pôvodný januárový termín zostávajú v platnosti. Tým, ktorým nevyhovuje zmena nového termínu, majú možnosť ich do 18.02.2022 vrátiť. Spôsob vrátenia vstupeniek má každý predajca svoj vlastný.

Plagát k presunutému bratislavskému koncertu LINDEMANN

Tlačová správa