Technická a brutálna jazda: Košice navštívia ikony svetového death metalu, NILE a SUFFOCATION!

Košickú metropolu na konci septembra prídu dobyť dva monolity svetového death metalu. NILE a SUFFOCATION predvedú precízne technickú a nekompromisne brutálnu jazdu!

NILE (USA) – brutal technical death metal
SUFFOCATION (USA) – brutal technical death metal
EMBRYO (ITA) – modern death metal/metacore

Nedeľa 27.9.2015, Košice – Collosseum
Vstupné: 22 € (v klube a cez www.forensickmusic.com), 23 € (Ticetportal), 25 € (na mieste)

Na nedeľu 27. septembra si svoje uši pripravte na zrážku dvoch legiend a inovátorov amerického brutal death-u. NILE je sám o sebe pojem, ktorý spája drvivú jazdu s technickou dôkladnosťou a vsúva ju do egyptskej tematiky, čo z nich robí jedinečný a uctievaný fenomén. Nílske hlbiny ukrývajú také svetové mená ako George Kollias alebo Karl Sanders, ktorí sú vo svojom remesle majstri a zároveň učitelia. Ich vystúpenie nebude len prehliadkou brutálnosti, ale na svoje si prídu aj vyznávači technicky vyspelej hry.

SUFFOCATION tiež nebude hrať posledné husle. Ich cesta je prehliadkou nekompromisných temp, čírej živelnosti a vysokej hráčskej zručnosti. Za mikrofón miesto Franka Mullena nastúpi Ricky Myers (bubeník DISGORGE). Jeho podanie je odlišné, viac výlevkové, no o svoju brutálnosť rozhodne neprídeme. Môžeme si ich vystúpenie užiť z iného uhľa pohľadu, o zážitok bude postarané.

Otvorenie večera bude patriť Talianom EMBRYO. Modernejší death metal v kombinácii s metalcorovými tempami okorenený nevšednými klávesmi. Bude to príjemný otvárak pred dávkou hudobnej beštiálnosti. Death metalisti, pripravte si pierko, namočte ho do krvi a poznačte si dátum 27. september 2015. Deň, kedy sa zdeathmetalizuje Collosseum!

FB Event

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák

nile-suffocationkosice-september-2015

Plagát ku akcii

Tlačová správa