HRAJTE O 1 VOĽNÝ VSTUP NA BLAZEA BAYLEYHO V DOLNOM KUBÍNE

Znovu vám ponúkame možnosť zahrať si o voľný vstup na koncert. Tentokrát ide o špeciálne akustické vystúpenie Blazea Bayleyho v Dolnom Kubíne, ktoré sa uskutoční v sobotu 23.marca v Dolnom Kubíne. Ak máte záujem ísť na toto špeciálne vystúpenie úplne zadarmo, budete musieť správne odpovedať na dve jednoduché otázky, ktoré nájdete po kliknutí na „Čítať ďalej“.
Súťažné otázky:
1, Blaze Bayley v poslednej dobe pomerne často koncertoval v našej krajine. Naposledy sa predstavil na Slovensku v rámci turné Legendary Voices of Iron Maiden. My sa vás pýtame, kedy to bolo a v akom meste sa Blaze predstavil?
2, Blaze Bayley vydal začiatkom februára nové 5 skladbové EP. Uveďte jeho názov.

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte Bayley. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte do stredy 20. marca do 12. hodiny. Meno výhercu zverejníme ešte v ten istý deň vo večerných hodinách na našom facebooku. Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms a bude zverejnený na našich stránkach. Zároveň prosíme súťažiacich, aby sa zapojili do súťaže len tí, ktorí naozaj v prípade výhry na ten koncert pôjdu. Ďakujeme za pochopenie.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaní iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.