VOMITORY A SPOL. PRÍDU ZNIČIŤ SLOVENSKO!

VOMITORY /SWE/
PROSTITUTE DISFIGUREMENT /NED/
DEMONICAL /SWE/
SOLACE OF REQUIEM /USA/
VOLTURYON /SWE/
SLYTRACT /HUN/

Utorok 8.11. Bratislava, Randal Club
vstup: 16 EUR predpredaj Ticketportal, 18 EUR na mieste

Bratislava sa chystá na nezabudnuteľnú old schoolovú noc! 8. novembra klub Randal privíta švédskych deathmetalových majstrov VOMITORY, ktorí pri svojej prvej slovenskej návšteve prídu fanúšikom predstaviť svoju ešte stále aktuálnu tohtoročnú novinku „Opus Mortis VIII“. Tá je, ako už názov naznačuje, ich ôsmou dlhohrajúcou nahrávkou a ponúka fanúšikom všetko to, čo majú u VOMITORY radi a na čo sú zvyknutí po celých 22 rokov ich existencie.
Sekundovať im budú holandskí brutal death metalisti PROSTITUTE DISFIGUREMENT, ktorí sa v roku 2008 po osemročnej existencii rozpadli, no v januári 2010 sa znova dali dokopy a teraz budete mať jedinečnú príležitosť posúdiť, či tento reunion stál za to! V zostave kapely sú aj dvaja členovia GOD DETHRONED, ktorí oznámili ukončenie činnosti skupiny v decembri 2011. 

Exkluzívne len tento bratislavský koncert zahŕňa aj Švédov DEMONICAL, ktorí sami vyjadrili obrovskú vôľu a želanie zúčastniť sa na tomto koncerte! Ich nový album „Death Infernal“ žne po celom svete len úspechy a ktorý deathmetalový fanúšik ešte nemal tú možnosť sa stretnúť s ich old schoolovým poňatím death metalu s dotykom melodiky, určite bude ich vystúpením nadšený! Okrem toho túto trojicu doplnia ďalšie tri kapely – SOLACE OF REQUIEM, SLYTRACT a VOLTURYON. Tešte sa teda na poriadnu dávku pravého, nefalšovaného death metalu!!!

VOMITORY /SWE/
http://www.vomitory.net/
http://www.myspace.com/vomitoryswe

PROSTITUTE DISFIGUREMENT /NED/
http://www.prostitutedisfigurement.com/
http://www.myspace.com/prostitutedisfigurement

DEMONICAL /SWE/
http://www.demonical.net/
http://www.myspace.com/thedemonicalhorde

SOLACE OF REQUIEM /USA/
http://www.solreq.com/
http://www.myspace.com/solreq

VOLTURYON /SWE/
http://www.volturyon.net/
http://www.myspace.com/volturyon

SLYTRACT /HUN/
http://www.myspace.com/slytract

Tlačová správa