MADBALL ponúkajú upútavku na chystaný album. Nové klipy nahrali PARKWAY DRIVE, A PERFECT CIRCLE a ďalší

MADBALL zverejnili trailer k novému albumu. PARKWAY DRIVE, THE BLACK DAHLIA MURDER, EMMURE a SEBASTIEN s novými klipmi. PERIPHERY ponúkajú zábery z procesu tvorby nového albumu. A PERFECT CIRCLE zahrali u Jimmyho Kimmela.

MADBALL

Hardcorová smečka MADBALL zverejnila trailer k novému albumu „For the Cause“, obsahujúci zábery z nahrávacieho štúdia. Novinka uzrie svetlo sveta 15. júna vďaka vydavateľstvu Nuclear Blast Records.

Austrálska formácia PARKWAY DRIVE sa prezentuje novým obrazovým materiálom k piesni „Prey“ z chystanej štúdiovky „Reverence“, ktorá vyjde 4. mája prostredníctvom vydavateľstva Epitaph Records.

Melodickí death metalisti THE BLACK DAHLIA MURDER natočili nový videoklip ku skladbe „Kings of the Night World“ z ich aktuálnej štúdiovky „Nightbringers“.

Americká formácia A PERFECT CIRCLE, v ktorej pôsobí Maynard James Keenan z kapely TOOL, vystúpila 23. apríla u známeho Jimmyho Kimmela v jeho šou Jimmy Kimmel Live! Nižšie nájdete video zo skladby „TalkTalk“ z ich čerstvej albumovej novinky „Eat the Elephant“.

Kapela SEBASTIEN zveřejnila čtvrtý videoklip k albu „Act of Creation“. Po moderně znějícím duetu s Mayo Petraninem (SIGNUM REGIS) – „Winner“, power metalové jízdě „Die In Me“ s hostujícím Apollem Papathanasiem, ex-zpěvákem FIREWIND a melodicky nakažlivé „Amy“, které má za necelé tři měsíce na YouTube přes 1 000 000 shlédnutí, došlo na česky zpívanou baladu, „V síti štěstí“. Píseň složil kytarista Andy Mons pro svou manželku! Spolu se zpěvákem Georgem Rainem, který byl Andymu na svatbě za svědka, ji poprvé zahráli nevěstě jako svatební překvapení. Videoklip vznikl opět v produkci Tomáše Víta a KRIDEO Production. – Tlačová správa

Metalcoristi EMMURE majú nový klip k songu „Ice Man Confessions“, pochádzajúceho zo zatiaľ posledného štúdiového albumu „Look at Yourself“.

Gitarista Misha Mansoor z kapely PERIPHERY uverejnil kolekciu krátkych klipov z procesu tvorby zatiaľ nepomenovaného albumu. Kapela sa nedávno rozišla s vydavateľstvom Sumerian Records a tak si novú nahrávku vydá sama.