Nergalov projekt ME AND THAT MAN bude pokračovať, MARILYN MANSON spravil zaujímavý cover

Zmena v zostave ME AND THAT MAN. MARILYN MANSON, PRIMAL FEAR, PROPHETS OF RAGE s novými klipmi. ABORTED prezradili detaily o novom albume. SINSAENUM zverejnili novú skladbu.

Nergal. Zdroj: Pinterest

Adam „Nergal“ Darski prezradil, že z jeho blues/country/folkového projektu ME AND THAT MAN odišiel John Porter. „Pokúsim sa byť čo najviac diplomatický. V mojom živote to nebola najjednoduchšia spolupráca. Čo znamená, že to bola tá najťažšia (smiech). Spolupracoval som s mužmi a ženami, niektoré boli trochu ťažšie, ale táto spolupráca muža s mužom bola veľmi ťažká. Nemohlo by to fungovať. Skôr či neskôr by z nás jeden druhého zabil, tak je lepšie zostať nažive a oddelene,“ vyjadril sa Nergal pre uDiscover Music. Ďalej ešte dodal, že nový album rozhodne bude, avšak najskôr v roku 2020.

MARILYN MANSON vypustil do sveta videoklip ku cover skladbe „Cry Little Sister“ pôvodne od Gerarda McMahona, ktorá sa objavila na soundtracku k filmu „The Lost Boys“ z roku 1987. Mansonov cover poslúži pre soundtrack k pokračovaniu X-Menov s podtitulom „The New Mutants“.

Nemci PRIMAL FEAR sa prezentujú novým obrazovým materiálom k piesni „King of Madness“, pochádzajúcej z ich chystanej radovky „Apocalypse“. Tá oficiálne vychádza 10. augusta u Frontiers Music Srl.

Rap metalová formácia PROPHETS OF RAGE má vonku nový klip k songu „Legalize Me“ z ich debutovej dosky „Prophets of Rage“ vydanej v roku 2017.

Death metalisti ABORTED oznámili, že ich nový album s názvom „TerrorVision“ vyjde 21. septembra prostredníctvom Century Media Records. Obsahovať bude 11 skladieb. Nižšie nájdete aj artwork.

ABORTED – TerrorVision

Kapela SINSAENUM zverejnila lyric video k novej skladbe „Sacred Martyr“ s hosťujúcou Lauren Hart (ONCE HUMAN) z chystaného albumu „Repulsion for Humanity“, ktorý vyjde 10. augusta u earMUSIC.