IRON MAIDEN medzi nominovanými do Rock n‘ rollovej siene slávy. ARCH ENEMY začínajú pracovať na novom albume

V máji spoznáme nového interpreta, ktorý sa dostane do Rock n‘ rollovej siene slávy. Jeff Loomis prezradil, že pracuje na sólovke a nových skladbách pre ARCH ENEMY. ARCHITECTS zas nový singel. Glenn Danzig (MISFITS) natočil ďalší film. AUGUST BURNS RED zverejnili inštrumentálnu skladbu.

IRON MAIDEN

IRON MAIDEN, FOO FIGHTERS, RAGE AGAINST THE MACHINE a NEW YORK DOLLS sú nominovanými interpretmi do Rock n‘ rollovej siene slávy. Víťaz hlasovania bude známy v máji. Na to, aby mohli byť kapely zaradené do zoznamu nominovaných, museli vydať prvý singel alebo album vydaný v roku 1995 alebo skôr.

Gitarista Jeff Loomis (ARCH ENEMY, ex-NEVERMORE) pracuje na svojom treťom sólovom albume a na novej štúdiovke ARCH ENEMY. Ako prezradil pre reláciu Riffhard Podcast, na sólovke pracuje väčšinu času počas pandémie koronavírusu. Pôjde o inštrumentálny album. Ďalej prezradil pracuje aj na sólach pre nový album ARCH ENEMY. „Zatiaľ neviem, kedy to vydáme, ale čoskoro začnem na tom pracovať. V septembri by sme mali začať turné, dúfajme, že sa tak aj stane,“ povedal pre Riffhard Podcast. My ešte dodáme, že Loomis sa pripojil k ARCH ENEMY na konci roka 2014, ale na zatiaľ poslednej štúdiovke „Will to Power“ sa nepodieľal.

Metalcoristi ARCHITECTS zverejnili novú pieseň „Meteor“ z chystanej dosky „For Those That Wish to Exist“. Tá vyjde 26. februára prostredníctvom vydavateľstva Epitaph Records.

Glenn Danzig (MISFITS) natočil nový film s názvom „Death Rider in the House of Vampires“. Jeho v poradí druhá režírovaná snímka je poctou spaghetti westernom a upírskym filmom. Nižšie nájdete aj trailer.

Kapela AUGUST BURNS RED vypustila do sveta prerobenú a v podstate obnaženú verziu skladby „Extinct by Instinct“. Pôvodná verzia je súčasťou stále aktuálneho albumu „Guardians“.

топ биткоин миксеры bitmix

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af скачать гидру на русском на телефон бесплатно

Как работает биткоин миксер очистка криптомонет

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af как восстановить аккаунт на гидре без pgp

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af ссылка гидра анион