Spoločnosť Impericon nominovala medzi Top 25 objavov sveta aj Slovákov STERCORE

Zdá sa až neuveriteľným snom, že STERCORE zo Slovenska boli nominovaní medzi 25 najlepších kapiel sveta v projekte NEXT GENERATION, ktorý každoročne pripravuje obrovská spoločnosť IMPERICON.

STERCORE

Ide však o realitu a táto možnosť tak dodáva kredit nielen samotnej kapele STERCORE, ale aj slovenskej scéne a labelu Slovak Metal Army, ktorý STERCORE podporuje, ale hlavne snahe bandy z takzvaného východného bloku ísť bez rešpektu hore. Tvrdú prácu chalanov si už všimli na viacerých frontoch a spolupracovníci, porotcovia IMPERICON posunuli STERCORE do finále projektu NEXT GENERATION spomedzi viac ako 500 z kapiel celého sveta!

NEXT GENERATION je projekt zameraný na podporu najtalentovanejších hudobných skupín a možnosť prezentácie na festivaloch IMPERICON, zároveň tak možnosť získať grant na ďalšiu prácu kapely. IMPERICON dávajú vyniknúť tým najlepším.

Hudobné festivaly a šnúry však nie sú jediným smerom, v ktorom spoločnosť vyniká. Produkuje totiž aj merch, clothing pre také hudobné veličiny ako BEHEMOTH, KREATOR, METALLICA, GOJIRA, ARCH ENEMY, TRIVIUM, NAPALM DEATH, CATTLE DECAPITATION a množstvo ďalších top kapiel svetovej scény.

„Internetový magazín IMPERICON denne navštevujú desaťtisíce priaznivcov a práve toto meno by sa malo stať obrovským prívalom energie pre slovenské kapely, aby dokázali svoje zadky nakopnúť a makať na sebe rovnako ako to robia práve STERCORE, pretože už to, že boli nominovaní do TOP 25 OBJAVOV SVETA je pre našu scénu obrovskou udalosťou,“ povedal Juraj Haríň z vydavateľstva Slovak Metal Army.

Pokiaľ máte záujem dostať STERCORE ešte ďalej, môžete jej odovzdať svoj podporný hlas, aby sa stali na svete číslo 1. Aby však nemohli kapelám pomáhať kadejaké internetové roboty, je nutné podporu odovzdať prostredníctvom svojej emailovej adresy.

Ak chcete podporiť STERCORE svojim hlasom, kliknite na TENTO ODKAZ. Hlasovanie trvá do 22. marca.

Hlasovanie pre STERCORE

Slovenská scéna zažíva ojedinelé uznanie špičkovej svetovej komunity, ktorá sa okolo značky IMPERICON pohybuje. „Ja osobne verím, že práve naši fanúšikovia zo Slovenska sú tak hrdí a uvedomelí, že posunú STERCORE na prvé miesto a na pódiá IMPERICON FESTIVALS s tými najväčšími kapelami dneška. V mene Slovak Metal Army ďakujeme každému fanúšikovi za priazeň a podporu a zároveň si želáme, aby každý, kto číta túto správu nielen zahlasoval, ale poskytol informáciu o možnosti hlasovať aj ďalším priateľom a priaznivcom tvrdej metalovej, HC či deathcore scény,“ zakončil Haríň.

Tvrdú drinu STERCORE, ktorá zaujala porotu IMPERICON prezentuje najnovší video singel „Delirium“.

Šéfredaktor portálu Valhalla.sk