Black Candles of Death III.: Pod Urpínom lahôdka pre black metalistov, FORGOTTEN TOMB a NOCTURNAL DEPRESSION!

Thunder Art Booking organizuje už tretiu časť slovenského black metalového minifestivalu – Black Candles Of Death. Pod Urpín zavíta vskutku luxusná zostava.

BLACK CANDLES OF DEATH III.

FORGOTTEN TOMB (Ita) – depressive black/doom metal
NOCTURNAL DEPRESSION (Fra) – depressive black metal
INFERNO (Cze) – black metal
THE STONE (Ser) – black metal
MURDER (Ser/Cze) – black/thrash metal
SATOR MARTE (Cze) – black metal

Piatok 23.10.2015, Banská Bystrica – RC Tartaros
Štart: 18:00, vstupné: 13/15/17 eur

forgotten-tomb

FORGOTTEN TOMB

Thunder Art Booking organizuje už tretiu časť slovenského black metalového minifestivalu – Black Candles of Death. Tretie pokračovanie predstaví zahraničné kapely: Ako headlineri sa predstavia FORGOTTEN TOMB s ich novým albumom „Hurt Yourself and the Ones You Love“. Taliani sú špičkou v depressive black/doom metale.

Po prvýkrát sa na Slovensku predstaví tatiež kultová formácia v depressive black metal vodách – NOCTURNAL DEPRESSION z Francúzska. Ďalšími kapelami festivalu budú stálica na česko-slovenskej scéne INFERNO a THE STONE zo Srbska s ich posledným albumom „Nekroza“. Srbsko-českú spoluprácu predstavia black/thrash metaloví MURDER. Line-up uzatvárajú SATOR MORTE z Česka.

Lístky:
Limitovaný počet predpredajových 50 kusov je dostupných do vypredania zásob za cenu 13 € na www.arkona.sk. Po vypredaní zásob sú ďalšie neobmedzené predpredajové lístky za 15 € na www.arkona.sk do 19. 10. 2015. Lístky na mieste koncertu budú dostupné za 17 €.

FB Event

BCOD III poster

Oficiálny plagát

Tlačová správa