Malý indoor festival Slaughter Farm prinesie ABORTED FETUS, GUTALAX a ďalších

Zdá sa vám, že ste v roku 2020 ešte nezažili hudobný masaker? Vaše uši pištia po ostrých žiletkách a oplzlých tónoch? Prajete si, aby vaše uši začali krvácať pri prvom slamme? Presne pre vás otvorí Slaughter farm svoje brány!

SLAUGHTER FARM VOL. 1
ABORTED FETUS (Rus) – brutal death metal
GUTALAX (Cze) – goregrind
BLOODTRUTH (Ita) – technical brutal death metal
CRANIOTOMY (Sk) – brutal death metal
SANATORIUM (Sk) – brutal death metal
CONGENITAL ANOMALIES (Cze) – brutal death metal

Piatok 21.2.2020, Bratislava – Randal
Štart: 18:00

Tí, čo sa chopia najkrvavejšej mačety so zvyškami čriev budú ABORTED FETUS. Rusi miešajú brutal death metalové nájazdy s goregrindovými pasážami, čo nás naživo priklincuje k najbližšej stene a verte mi, vaše vnútornosti neostanú na svojich miestach.

Nechutností a fekálií nikdy nie je dosť! O tom vás prídu presvedčiť GUTALAX. Goregrindoví prasiaci, ktorí majú zmysel pre humor, ale aj pre drsný (hnedý) náter rovno do pysku! Bude to tanečná jazda, ako sa patrí.

Ani talianske zastúpenie nebude chýbať na farme plnej vražedných tónov. BLOODTRUTH prinesú z juhu prehnité tóny a dravosťou masových vrahov, aby nás naporciovali na malé kúsky!

Domáce rady bude zastupovať až dvojica kapiel. Slammové chute nám ukoja CRANIOTOMY a o dávku starého brutal death metalu nás nepripraví SANATORIUM. Celé vraždiace inferno otvoria prvým rezom cez chrupavku kolena CONGENITAL ANOMALIES. Česi do nás naservírujú brutal (slam) death metal s technickým zázemím a dávkou agresivity.

Nebaví ťa ostať celý? Príď sa naporcovať!

FB Event

Plagát ku Slaughter Farm vol. 1

PR text: Lukáš Polák – Hlukoskop.sk/šéfredaktor