Spolupráca

Ponúkame niekoľko možností mediálnej spolupráce:

1. Súťaže – ochota obetovať voľný vstup pre čitateľov na vašu akciu, prípadne hudobný nosič daného interpreta

2. Banner – Pri zverejnení vášho banneru v úvode stránky požadujeme na oplátku umiestnenie nášho banneru na vašej stránke.

3. Tlačová správa o vašej akcii – pri zverejnení tlačovej správy na našom webe, požadujeme akreditáciu nášho redaktora a fotografa a plus naše logo na plagáte ku vašej akcii.

4. Platená reklama – chcete mať reklamu na výhodnom mieste hneď v úvode stránky? Chcete ju mať vo väčšej veľkosti ako ostatní partneri (na začiatok 468×60 pixelov)? Chcete zviditeľniť svoju akciu? Píšte na stillborn@valhalla.sk

Dajte nám vedieť o vašej akcii, koncerte:

Cez kontaktný formulár posielajte info o koncertoch v tvare:
Hrajúce skupiny (veľkými písmenami – alebo názov akcie a kapely až potom), dátum, mesto, miesto konania, čas a vstupné, (môžete poslať aj plagát akcie, kontakt na organizátora, stručný popis účinkujúcich kapiel). Redakcia si vyhradzuje právo zverejniť len vybrané akcie.

Upozornenie pre kapely, vydavateľstvá a promotérov:
Redakcia Valhalla.sk si vyhradzuje právo vyberať albumy na recenzie podľa vlastného uváženia. Poslanie albumu ešte neznamená jeho automatické zverejnenie. Nevyžiadané materiály redakcia Valhalla.sk nevracia. Ďakujeme za pochopenie.

Máte záujem o spoluprácu, tip na novinku, alebo nám chcete nechať nejaký odkaz? Kontaktujte nás!