1 júla, 2011
Dnes vám v minirecenziách ponúkneme až štyri albumy. Najprv začneme debutovým albumom Američanov CLANDESTINE, ktorý nazvali The Invalid. Ďalej zhodnotíme novinku Homo Sapiens..? od českej legendy ARAKAIN. Taktiež sa obzrieme za 8. albumom od FOO FIGHTERS a na záver vám predstavíme novinku od NEALA MORSEA, teda album Testimony 2.
Celý článok ...
10 júna, 2011
V ďalších minirecenziách sa Stillborn obzrel za troma zaujímavými albumami. Najprv si vzal pod drobnohľad českú kapelu BRUTALLY DECEASED a ich debutový album Dead Lovers Guide. Ďalej sa venoval Nórom Kampfar a ich novinke Mare a na záver zrecenzoval novinku Lux Mundi od švajčiarskych SAMAEL.
Celý článok ...
12 mája, 2011
Dnes vám medzi minirecenziami ponúkame ďalšie tri zaujímavé albumy, ktoré sa nezmestili medzi ostatné recenzie, avšak nemali by ostať nepovšimnuté. Bulljoe si vzal pod drobnohľad americkú progresívnu kapelu Creations End, v ktorej spieva Mike DiMeo. Album síce vyšel ešte koncom minulého roka, no fanúšikovia tohto štýlu, by ho nemali opomenúť. Druhý album v minirecenziách je live album od legendy Green Day. Myslím, že aj metalisti veľmi dobre poznajú túto kapelu, tak sme sa rozhodli zaradiť aj hodnotenie ich albumu. Tretí album zrecenzoval Stillborn a je od slovenského „one man“ projektu 0n0. 
Celý článok ...
5 apríla, 2011
Rozhodli sme sa pre vás zaviesť novú rubriku Minirecenzie. V nej sa v skratke budeme venovať zaujímavým albumom, ktoré vyšli v uplynulom období a nemali by ujsť vašej pozornosti. Rubrika bude vlastne takým malým obzretím za zaujímavými albumami, ktoré sa nezmestili medzi ostatné recenzie. Dnes vám predstavíme nové albumy od američanov Lazarus A.D. – Black Rivers Flow, od dánov Mercenary – Metamorphosis a nezabudneme ani na novinku od hard rockovej legendy Whitesnake – Forevermore.
Celý článok ...