Metalové kvízy: Heavy, power, symphonic a folk metal – vol. 1

Piate kolo prvej série metalových kvízov Valhalla.sk je zamerané na melodickejšie subžánre.

Metalový kvíz Valhalla.sk

Pripravili sme pre vás už 5. kolo prvej série metalových kvízov. Tentokrát preveríme vaše vedomosti zo žánrov heavy, power, symphonic a folk metal.

Pripomíname, že prvá séria metalových kvízov potrvá do konca júna (druhé odštartujeme v septembri) a bude mať 7 kôl a 7 rôznych tém. Skôr než začnete s aktuálnym kvízom, pripomenieme si kategórie: 1. kolo: Slovenská scéna – 2. kolo: Osobnosti (hudobníci a tvorcovia)3. kolo: Black, gothic a doom metal – 4. kolo: Death, thrash a grindcore5. kolo: Heavy, power, symphonic a folk metal – 6. kolo: Metal do roku 2000 – 7. kolo: Metal po roku 2000

Opäť sa teda pripravte na 10 zaujímavých otázok a nezabudnite ukázať aj vašim priateľom, ako ste na tom s vedomosťami o heavy metale, power metale, symphonic metale a folk metale.

Heavy, power, symphonic a folk metal – vol. 1

Myslíš si, že sa vyznáš a orientuješ sa v metalovej hudbe? Dokáž to! Prinášame piaty okruh prvej série metalových kvízov, ktorý je zameraný na heavy metal, power metal, symphonic metal a folk metal. Tu je 10 otázok týkajúcich sa týchto žánrov.