SLIPKNOT sa predstavia v Bratislave aj so špeciálnym hosťom, ktorý sa teší veľkej popularite

SLIPKNOT si v auguste do Bratislavy privezú špeciálneho hosťa.

SLIPKNOT

BRATISLAVA. Divokí muzikanti z hudobnej formácie SLIPKNOT, známi svojimi vystúpeniami v maskách, ktorí aktuálne brázdia svetom so svojím turné, na Slovensku odohrajú svoj prvý koncert už v stredu 3. augusta na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Fanúšikovia metalu sa môžu tešiť na prierez 25-ročnej tvorby tejto mimoriadne populárnej metalovej kapely, ale aj na piesne z ich posledného štúdiového albumu „We Are Not Your Kind“, ktorý vydali v roku 2019. Je dosť možné, že počas koncertu zaznie, napríklad aj najnovší singel „The Chapeltown Rag“, ktorý sa objaví na pripravovanom nosiči, a možno aj oveľa viac noviniek!

Frontman skupiny Corey Taylor totiž, v jednom z rozhovorov, len nedávno ohlásil, že vydanie novej štúdiovky je na spadnutie. „Momentálne nemáme presný dátum, ale som tu, aby som povedal, že nebudete čakať veľmi dlho. Do pekla, sľubujem vám, že budete mať novú zasranú hudbu SLIPKNOT sakra čoskoro!”

Bratislavský koncert otvorí špeciálny hosť

JINJER. Foto: Alina Chernohor

Na koncert v našich končinách sa SLIPKNOT rozhodli pozvať hostí, ktorí za posledné roky zaujali metalovú komunitu. Reč je o ukrajinskej kapele JINJER, ktorá si na konto úspechov pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013, ale aj vďaka svojej neúnavnej tvrdej práci, viac ako 250 miliónov streamov/vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách, či miliónové videnia na Youtube, a stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu.

Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení: Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie a ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo všetkých štúdiových albumov a EP a istotne zaznie aj niekoľko songov z ich vlaňajšej novinky „Wallflowers“.

Vstupenky na prvý koncert kapely SLIPKNOT na Slovensku, ktorý sa uskutoční 03.08.2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, je možné zakúpiť na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Plagát ku bratislavskému koncertu.

Tlačová správa