CASSOVIA DEATH FEST vol. 2 s nekompromisným line-upom!

Ak máš rád ťažobné tóny, zvrátené a nechutné vokály, dravé nájazdy a číru hudobnú brutalitu, tak tento line-up ti rozreže hlavu!

INGESTED (Uk) – brutal death metal
CONDEMNED (Usa) – brutal death metal
CYTOTOXIN (Ger) – chernobyl death metal
RELICS OF HUMANITY (Blr) – brutal death metal
ANALEPSY (Por) – slamming brutal death metal
a ďalší

Utorok 3.10.2017, Košice – Collosseum
Štart: 16:30, vstupné: 20 € (predpredaj v klube) / 23 € (na mieste)

Košické Collosseum zažije akciu, ktorá nemá široko ďaleko žiadnu konkurenciu! Desať brutal death metalových masakrov naraz! Čo všetko uvidíme?

Akciu otvoria dve slovenské šlehy. Technickú stránku BDM so šťavnatými melódiami zastupujú BRUTE, môžete sa tešiť na poriadne agresívnu a premyslenú jazdu! Slovenské slammové podhubie odprezentujú TRACRIOMY, ktorým hnis steká z každého riffu. Je to veľká dávka šťavnatosti!

Ako sa hrá v Turecku technický BDM? To nám ukážu CARNOPHAGE s ich namakanou jazdou. Presný prievan sa k nám privalí zo Švajčiarska s kapelou CARNAL DECAY, ktoré má riadne grády. Totálna brutálnosť spojená s modernou, šťavnatosť totálneho skazenia, takýto set môžeme očakávať od ACRANIUS!

Technickú až progresívnu prácu v kombinácii s poriadnou dávkou hudobného násilia pre nás uvaria ANALEPSY. Ku tomu ich nový album „Atrocities from Beyond“ a posledný split s KRAANIUM doslova mačká gule až do úplného rozdrvenia! Svoje zverstvo nám už raz RELICS OF HUMANITY v Košiciach ukázali, teraz je čas si to zopakovať a opäť podľahnúť bieloruskej kanonáde! Černobyľský výbuch – CYTOTOXIN nám poriadne prepáli bubienky a predstaví vysokú školu technického brutal death metalu s jedinečným ksichtom!

Pravý americký brutal death do nás natlakujú majstri svojho remesla – CONDEMNED! Vrcholom večera budú INGESTED s modernou podobou brutálneho death metalu v kombinácii so slammingom. Masakrálny line-up na tejto vraždnej akcii! Ku tomu sa robí aj vlastný merchandise, ktorý nebude šetriť ohavnosťou! Nezmeškaj to, bo takúto akciu nikde inde nezažiješ!

FB Event

Plagát ku koncertu

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák