JUDAS PRIEST ponúkajú krátku ukážku novej piesne, Brutal Assault ohlásil ďalšie potvrdené kapely

JUDAS PRIEST ponúkajú krátku ukážku z nového albumu. Brutal Assault rozširuje line-up. SADUS pracujú na novej muzike. CULT OF LUNA vydajú živák spolu s JULIE CHRISTMAS.

JUDAS PRIEST

Veteráni JUDAS PRIEST zverejnili krátku ukážku piesne „Firepower“, pochádzajúcej z rovnomennej štúdiovky, ktorá sa na pulty predajní dostane v marci budúceho roka.

Brutal Assault potvrdil ďalších účinkujúcich na budúcoročnom festivale. DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum! Vyznavači staré metalové školy (a nejen ti) dostanou poctivou thrashmetalovou lekci od klasiků HIRAX a jejich nezaměnitelného frontmana Katona W. de Peny. Zástup avantgardních kapel rozšiřují švédští DIABLO SWING ORCHESTRA, kteří se nebojí smíchat progresivní metal s jazz fusion nebo swingem. Hardcorovou soupisku nově doplní hned několik jmen, ať už australský metalcore NORTHLANE, deathcorová řezničina CARNIFEX, živelná a uvřískaná hardcore jízda kanadských COUNTERPARTS nebo hardcore/beatdown belgických NASTY.“ Zdroj: brutalassault.cz

Thrash metalisti SADUS pracujú po viac ako desiatich rokoch na novej hudbe. „Pracoval som už na novom materiáli s bubeníkom Jonom Allenom v jeho štúdiu v Texase. V nasledujúcich týždňoch sa chystám znova nahrávať v Trident Studios dve až tri skladby. Ukážky budú zverejnené na Facebooku a YouTube a čoskoro aj celé verzie,“ vyjadril sa spevák Darren Travis pre web Blabbermouth.net.

Spolupráca CULT OF LUNA s Julie Christmas priniesla v roku 2016 album „Mariner“, po ktorom nasledovalo turné, kde nechýbali kamery. V apríli budúceho roka uzrie svetlo sveta živák „Mariner Live“ spolu s dokumentom. Materiál sa nahrával v novembri 2016 v rôznych častiach Európy. Nižšie nájdete aj ukážku.