Hansi Kürsch opúšťa DEMONS & WIZARDS, Dani Filth si zahral vo filme

Hansi Kürsch opúšťa DEMONS & WIZARDS. Dani Filth si opäť zahral vo filme. MEGADETH kalkulujú s vydaním nového albumu. LAMB OF GOD vydajú deluxe verziu aktuálneho albumu. EYEHATEGOD a LOVE AND DEATH zverejnili nové skladby. U.D.O. by mali tento rok vydať nový album. THE PRETTY RECKLESS s novým klipom. RINGS OF SATURN vydajú nanovo nahratý debut.

Jon Schaffer a Hansi Kürsch (DEMONS & WIZARDS)

Spevák Hansi Kürsch (BLIND GUARDIAN) sa rozhodol opustiť svoj dlhoročný bočný projekt DEMONS & WIZARDS. Podľa všetkého je za týmto jeho krokom účasť jeho kolegu Jona Schaffera (ICED EARTH) na násilnom proteste v budove amerického Kapitolu. „Jonovi a vydavateľstvu Century Media Records som oznámil, že s okamžitou platnosťou opúšťam projekt DEMONS & WIZARDS. Moja spolupráca s Jonom v tejto kapele končí,“ poskytol Hansi Kürsch médiám oficiálne vyhlásenie. Vlani vo februári vydali po 15. rokoch nový album „III“. Mimochodom, Century Media Records stiahlo z predaja všetok tovar týkajúci sa kapiel ICED EARTH, DEMONS & WIZARDS a PURGATORY. Teda všetky skupiny, v ktorých Schaffer pôsobil.

Dani Filth (CRADLE OF FILTH) sa predstaví vo filme „Baphomet“, kde stvárnil postavu Lona Carlsona, okultistu a experta na čarodejníctvo. „Veľmi sa mi páčila tá myšlienka. Scenár bol dobrý a zdal sa skutočne zaujímavý a ezoterický. Premisa je skvelá a páčila sa mi postava, ktorú hrám. Strhaná a veľmi inteligentná. Je to celkom trefné. Okultný vyšetrovateľ a filozof. Videl som samého seba, že túto rolu robím v skutočnom živote,“ vyjadril sa Dani Filth v rozhovore pre produkčnú spoločnosť Cleopatra Entertainment. Ešte dodáme, že film vyjde 8. júna na streamovacích platformách a DVD/Blu-ray.

Kapela MEGADETH dokončuje nový a zatiaľ nepomenovaný album, avšak s jeho vydaním sa podľa všetkého nebude ponáhľať. „Nemá zmysel vydať úplne nový album uprostred pandémie a nebyť schopní ho podporiť. Takže, ak to znamená, že musíme veci trochu posunúť na neskôr, aby bola jeho podpora čo najefektívnejšia, tak som si istý, že sú to rozhodnutia, ktoré sa urobia. Sú to rozhodnutia, ktoré sa aktualizujú každý týždeň v našom kempe,“ vyjadril sa basgitarista David Ellefson v rozhovore pre TotalRock Radio.

Američania LAMB OF GOD vydajú 26. marca prostredníctvom vydavateľstva Epic Records deluxe verziu aktuálneho albumu „Lamb of God“. Trojdisková edícia prinesie kompletnú nahrávku s dvoma bonusovými skladbami a live nahrávku (CD/DVD) z dvoch streamovaných koncertov zo septembra 2020. Nižšie nájdete aj trailer.

Nemci U.D.O. sa v marci odoberú do nahrávacieho štúdia a po lete by mali vydať nový štúdiový album. Kapela taktiež dúfa, že v tomto období už bude možné koncertovať.

Formácia EYEHATEGOD zverejnila novú skladbu „Built Beneath the Lies“ z chystaného albumu „A History of Nomadic Behavior“. Ten vyjde 12. marca prostredníctvom vydavateľstva Century Media Records.

Projekt Briana „Head“ Welcha (KORN) s názvom LOVE AND DEATH sa hlási o slovo s novou skladbou „The Hunter“, v ktorej hosťuje Keith Wallen (BREAKING BENJAMIN). Pieseň pochádza z albumu „Perfectly Preserved“, ktorý uzrie svetlo sveta 12. februára prostredníctvom vydavateľstva Earache Records.

Technickí deathcoristi RINGS OF SATURN vydajú 12. februára prostredníctvom vydavateľstva Unique Leader Records nanovo nahratý debut „Embryonic Anomaly“, ako pripomienku desiateho výročia od pôvodného vydania. Pod správou nájdete aj videoklip k songu „Abducted“.

Kapela THE PRETTY RECKLESS natočila nový videoklip k piesni „And So It Went“ s hosťujúcim Tomom Morellom (RAGE AGAINST THE MACHINE). Spomínaná skladba je súčasťou albumu „Death by Rock and Roll“. Štúdiová novinka vychádza 12. februára prostredníctvom vydavateľstva Century Media Records.

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af зеркало гидры для тора

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af форум гидра probiv com

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af зайти на сайт гидра в обход блокировки

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af гидра обход блокировки

Лучшие биткоин миксеры Топ миксеры криптовалюты